На Центральному цвинтарі відслужили панахиду за померлими криворізькими мерами - Григорієм Гутовським та Костянтином Павловим

ПАМ'ЯТЬ
14.01.22 - 12:40

Сьогодні на Центральному кладовищі відбулася поминальна панахида за померлими криворізькими мерами - Григорієм Гутовським та Костянтином Павловим.

Нині виповнилось 29 років з дня смерті Григорія Гутовського. Щороку цього дня його соратники відвідують могилу, щоб віддати данину пам'яті та шани колишньому керівнику міста.

 

Вшанувати пам'ять наших неординарних земляків на цвинтарі зібрались представники міської та районної влади, громадські діячі та духовенство. Поминальну церемонію провів митрополит Криворізький і Нікопольський владика Єфрем.

 

29 років минуло по смерті Григорія Гутовського, але криворіжці й досі згадують вдячним спомином цю людину. Саме з його ініціативи, у місті був відкритий найбільший будівельний комбінат, завод панельних конструкцій. З’явилися новий вокзал та готель аеропорту «Кривий Ріг», Східні мікрорайони, Зарічний, Макулан, Сонячний, Гірницький, Індустріальний та чимало інших об'єктів. Григорій Гутовський був талановитим керівником, чуйною і сміливою в рішеннях людиною. У 1986 році Григорій Гутовський став ініціатором будівництва швидкісного трамвая. За його керівництва, почалось будівництво другої міськлікарні, Спасо-Преображенського собору. Григорій Гутовський пішов із життя у 63 роки, сповнений ще багатьох ідей та бажання працювати для міста. З 2000 року, за рішенням міськради, його ім'я - у списку Почесних громадян нашого міста. На будинку по вулиці Святомиколаївській, 17, де він прожив останні 20 років, встановлена меморіальна дошка. 

 

Панахиду відправили і біля могили трагічно загиблого Костянтина Павлова. 12 січня цього року йому б виповнилось 49, але влітку, 15 серпня, куля обірвала його яскраве, сповнене надій і планів життя. Криворіжці запам'ятають Костянтина Юрійовича порядним, справедливим, невгамовним, чуйним до людей, успішним політиком і управлінцем, залюбленим у рідне місто. Скільком його планам так і не судилося здійснитись! Але молодий керівник міста залишив світлий спогад по собі. І досі ні рідні й близькі Костянтина Юрійовича, ні його друзі й колеги, ні тисячі криворіжців не можуть повірити у версію поліції про суїцид - надто життєлюбною людиною був Костянтин Юрійович, справжнім криворіжцем зі сталевим характером, волею і рішучістю. Кількість очевидних невідповідностей офіційної версії слідства лише посилюють сумніви громадськості, яка вимагає від правоохоронців об'єктивного розслідування.

 

Вічна пам'ять...

 

 

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: