На Дніпропетровщині створять інтерактивну мапу для екологічного моніторингу

ЕКОЛОГІЯ
27.04.20 - 15:26

У Дніпропетровській області втілюють проєкт з екологічного моніторингу повітря. Створюють єдину інтерактивну мапу, куди вноситимуть оперативні дані з 59-ти автоматичних станцій екологічного спостереження. Про це повідомив директор департаменту екології та природних ресурсів ДніпроОДА Сергій Березань.

12 з 59-ти постів екологічного моніторингу вже встановили обласним коштом, ще два планують облаштувати. Враховуватимуть дані з автоматичних станцій 33 основних підприємств-забруднювачів регіону, серед яких - Дніпровського «Меткомбінату», ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», Нікопольського заводу феросплавів.

 

«Мешканці області у режимі онлайн зможуть моніторити стан повітря, яким дихають, – зазначив Сергій Березань. – Спостереження вестимуть цілодобово. Подаватимуть інформацію про якість повітря та концентрацію у ньому шкідливих речовин. Декілька великих IT-компаній надали свої пропозиції щодо розробки сайту. Маємо домовленості з металургійними підприємствами. Вони готові передавати дані з постів моніторингу».

 

Створення екологічної мапи планують завершити цього року.

 

Нагадаємо, такий онлайн-моніторинг на муніципальному сайті постійно здійснюють мешканці Кривого Рогу.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: