На дискотеку - з ПЛР-тестом? Карантинні обмеження у жовтій зоні значно послабили

ОФІЦІЙНО
08.06.21 - 9:05

Уряд затвердив послаблення карантинних обмежень - в Україні знову дозволені концерти, масові заходи, дискотеки, корпоративи та бенкети в закладах харчування. 

Карантинні послаблення в Україні:

 

Заклади культури та кінотеатри підвищать заповнюваність до 2/3 від загальної кількості місць. А у випадку негативного тесту на коронавірус (ПЛР чи експрес-тест) або вакцинацію кожного відвідувача та організаторів – обмеження наповненості не застосовуватимуть взагалі.

 

Заклади громадського харчування працюватимуть без часових обмежень, а також зможуть проводити бенкети, майстер-класи, публічні події тощо. Столики ж розміщуватимуться з дистанцією 1,5 м (раніше було 2 м).

 

Дозволено роботу дискотек і нічних клубів.

 

Заклади, що надають послуги з розміщення (наметові містечка, трейлерні парки, бунгало, кемпінги) зможуть працювати в усіх зонах, окрім червоної.

 

Дозволено проводити масові заходи (культурні, спортивні, розважальні, релігійні тощо) за участі не більше однієї особи на 4 кв. м площі будівлі або території (якщо захід проводиться на відкритому повітрі) або наповненістю залів понад 2/3 місць.

 

 

"Послаблення діятимуть лише в жовтій зоні. У червоній та помаранчевій можливі додаткові обмеження через підвищену захворюваність", - зазначив міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко.

 

Щодо перетину державного кордону іноземцями та особами без громадянства, то необхідно мати страховий поліс та одну із наступних позицій:

негативний результат тестування на COVID-19 методом ПЛР (не більше як за 72 години до перетину кордону);

негативний результат експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2 (не більше як за 72 години до перетину кордону);

документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації від COVID-19 вакцинами, включеними ВООЗ до переліку дозволених для використання у надзвичайних ситуаціях.

 

Нагадаємо, Дніпропетровщина зараз належить до жовтої карантинної зони. 

Джерело - ТСН.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: