На криворізькій трасі, біля Казанки, встановлюють інтелектуальну систему зважування фур

АКТУАЛЬНО
18.02.21 - 15:10

На трасі Н-11 Дніпро-Кривий Ріг-Миколаїв у районі Казанки ведуть роботи з установлення інтелектуальної системи зважування у русі (WIM), яка допоможе зберегти дороги від руйнування через постійні перевантаження фур і вантажівок.

Система працює таким чином, що уся інформація, отримана з камер, буде зведена у єдину картку автомобіля: фото, номер, вага, осі, габарити, - повідомив керівник САД у Миколаївській області Владислав Невеселий.

 

Далі це передається у ситуаційний центр, а дані злісних порушників направляються до поліції з конкретною фіксацією перевантаження. До того ж, інтелектуальна система буде «фільтрувати» транспортні засоби: на машини легші за 3,5 тонни не буде реагувати, щоб не засмічувати базу непотрібною інформацією.

 

Налаштування системи відбувається так: один автомобіль, три ваги, три швидкості. 90 разів транспорт з різною завантаженістю і швидкістю буде проїжджати через WIM. Таким чином коригується точність показників комплексу.

 

Також водії бачать камеру і автоматично зменшують швидкість.

 

На сьогодні, вже виконали основні роботи - монтаж головної конструкції-арки, на якій розмістять обладнання з датчиками виміру габаритів транспорту, і допоміжної конструкції, де будуть 6 камер трьох типів: для загального огляду, визначення номерних знаків і кругового огляду.

 

Консультують фахівців британські представники компанії, яка поставляє обладнання.

 

Фото Владислава Невеселого.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: