На проспекті Металургів почали висаджувати 60 декоративних катальп «Нана»

ЕКОЛОГІЯ
08.04.21 - 16:10

У місті вже висадили більше 2000 нових насаджень. По-новому зазеленіє і проспект Металургів – тут розпочали висаджувати 60 декоративних кулястих катальп «Нана».

З початком весни у Кривому Розі висадили 300 листяних дерев (береза, липа, ясен, клен, церціс та інші породи), 50 хвойних, 1850 чагарників і троянд.   

 

Молоді деревця зазеленіли у парках «Північний», «Шахтарський», скверах «Суха Балка» на вул. Невська, «Ювілейний», ім. Савицького, на перехресті вул. М. Шимановського та Чумацька, а також в інших місцях дозвілля криворіжців.

 

Традиційно проводять і обрізку дерев - омолоджені 80 дерев, спиляне 171 старе дерево.

 

На розширеній нараді з питань весняного благоустрою мер Костянтин Павлов підкреслив: «Наш Кривий Ріг славиться розмаїттям зелених насаджень. І ми розуміємо, що це не лише естетика нашого міста, а насамперед – турбота про здоров’я людей, враховуючи екологічну навантаженість промислового Кривбасу».  

 

На нараді відзначили, що попри складну соціально-економічну ситуацію, спричинену пандемією, недоотримання до міського бюджету 1 млрд грн, видатки на благоустрій міста зросли у 2021 році майже на 20%. 

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: