На сесії міськради депутати виділили додаткові кошти на освіту

ОСВІТА
30.01.19 - 11:41

На сьогоднішній сесії депутати підтримали пропозиції мера Юрія Вілкула та виділили додаткові гроші на підтримку освіти, спорту, культури і медицини.

На ремонти у школах, спортивних і культурних установах, підтримку ЖКГ місто додатково направило 120 млн. гривень.

 

«Ми продовжуємо велику комплексну роботу з ремонту спортивних та освітніх установ, лікарень, будівництва нових амбулаторій. У цілому, на реалізацію програм з розвитку охорони здоров'я, освіти, підтримку житлово-комунального господарства в 2019 році ми виділили 565 млн. грн. Аналізуючи доведений державою для Кривого Рогу фінансовий ресурс на медицину і освіту, бачимо, що недофінансування становить понад 17%. У цій ситуації, щоб не залишити людей без зарплат у черговий раз, з міського бюджету будуть виділені кошти на заробітну плату педагогам і медикам, а також на оплату енергоносіїв та комунальних послуг бюджетних установ», - підкреслив мер Юрій Вілкул.

 

Додатковий фінансовий ресурс спрямований на закінчення капремонтів 5 закладів освіти, а також Палацу водних видів спорту ДЮСШ №1, придбання обладнання та поточні ремонти в комунальному оздоровчому таборі «Слава».

 

«Серйозною підмогою для розвитку закладів освіти є державний фінансовий ресурс (майже 5 млн. грн.), якого домігся для міста народний депутат Костянтин Павлов. Гроші підуть на встановлення енергозберігальних вікон в 15 школах і музичній школі №2», - зазначила директор департаменту освіти і науки Тетяна Кріпак.

 

Також вона відповіла на запитання депутата Миколи Колесника щодо ремонту у КЗШ № 69. Там нібито використали неякісну фарбу. Директорка департаменту підкреслила, що вже створена спеціальна комісія, яка має з'ясувати обставини цієї ситуації.

 

Нагадаємо, що сьогодні у Кривому Розі розпочалася 43-я сесія міської ради 7-го скликання.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: