Наркота - в асортименті. За 2 тижні у Кривому Розі затримали 40 драгдилерів

КРИМІНАЛ
30.04.21 - 10:54

За останні 2 тижні поліцейські зупинили 40 споживачів та продавців  заборонених речовин, - повідомляє патрульна поліція. 

14 квітня на вулиці Соборності Металургійного району пильний містянин повідомив поліціянтам про двох жінок, які, на його думку, розповсюджували наркотики. Патрульні виявили вказаних містянок. Під час поверхневої перевірки одна із них зізналась, що має 3 згортки з марихуаною.

 

В Інгулецькому районі, на проспекті Південний, інспектори роти ТОР зупинили підозрілого чоловіка, у якого виявили 6 сліп-пакетів із речовиною рослинного походження.

 

У Центрально-Міському районі, на вулиці Артилеристів, інспектори затримали криворіжця, який мав при собі 38 сліп-пакетів із марихуаною.

 

На вулиці Свято-Миколаївській у 21-річного містянина виявили 9 трубочок із кристалічною речовиною.

 

На вулиці Конституційній Покровського району ТОРівці знайшли у чоловіка 2 медичних шприци із речовиною темного кольору.

 

16 квітня у Металургійному районі, на вулиці Соборності, патрульні знайшли у чоловіка 1 пластикову трубочку з порошкоподібною речовиною.

 

18 квітня на вулиці Лісового поліціянти перевірили чоловіка, на якого вказали місцеві мешканці. У 28-річного криворіжця у кишені були 8 сліп-пакетів із речовиною зеленого кольору.

 

На вулиці Стасова поліцейські зупинили чоловіка, який спробував уникнути зустрічі з ними. У 33-річного криворіжця виявили 4 трубочки із речовиною, схожою на наркотичну. Крім того, інспектори встановили, що він перебуває в активному розшуку.

 

20 квітня у Саксаганському районі за порушення ПДР патрульні зупинили автомобіль ЗАЗ VIDA. Під час бесіди із поліцейськими, керманич помітно нервував, тож копи провели поверхневу перевірку і виявили в автівці 10 трубочок із речовиною кристалічного походження.

 

21 квітня в Довгинцівському районі копи зупинили чоловіка, який помітно занервував із появою службового авто. Під час поверхневої перевірки у нього виявили 4 сліп-пакети із речовиною, схожою на наркотичну.

 

На вулиці Конституційна ТОРівці зупинили у лісосмузі підозрілого чоловіка та виявили у нього шприц із темною рідиною.

 

На вулиці Ракітіна патрульні зупинили громадянина, який зізнався, що має 2 сліп-пакети з марихуаною.

 

На вулиці Соборності інспектори помітили підозрілу жінку та запитали її про наявність забороненого. Містянка зізналась, що має у кишені згорток із метадоном.

 

На вулиці Маршака пильний містянин вказав на жінку, яка біля міської лікарні продавала наркотики. Патрульні перевірили криворожанку, і під час розмови вона зізналась, що має у кишені ємність з опієм ацетильованим.

 

 

22 квітня у Тернівському районі патрульні помітили осіб, які розпивали алкогольні напої у громадському місці. Інспектори склали відповідні матеріали та провели поверхневу перевірку, під час якої виявили в одного з чоловіків 6 сліп-пакетів із речовиною, схожою на наркотичну.

 

На вулиці Старовокзальній ТОРівцям повідомили про ймовірного драгдилера. У вказаного криворіжця були при собі 28 сліп-пакетів із марихуаною, які він нібито знайшов.

 

24 квітня на вулиці Миколи Світальського чоловік заметушився, помітивши службове авто, щось викинув на землю та прискорив крок. Інспектори це побачили та зупинили містянина. У траві неподалік вони виявили 13 пластикових трубочок із речовиною, схожою на наркотичну.

 

25 квітня у Покровському районі копи зупинили підозрілого чоловіка, у якого виявили 2 сліп-пакети із рожевою речовиною та 1 трубочку з кристалічною.

 

Пізніше у тому ж районі інспектори зупинили чоловіка, який помітно занервував при їх появі. Криворіжець зізнався, що має при собі так звану "ширку".

 

 

26 квітня на вулиці Едуарда Фукса інспектори зупинили підозрілого чоловіка та провели поверхневу перевірку, під час якої виявили у криворіжця 5 сліп-пакетів із речовиною зеленого кольору. 

 

На вулиці Лермонтова містяни помітили чоловіка, який, ймовірно, розповсюджував наркотики та повідомили про це на лінію 102. При бесіді з правоохоронцями вказаний громадянин зізнався, що має 23 сліп-пакети із марихуаною.

 

 

27 квітня на вулиці Глінки патрульні зупинили чоловіка, який викликав підозру своєю поведінкою. Виявилось, що він мав при собі 7 трубочок із кристалічною речовиною.

 

 

28 квітня на вулиці Віталія Матусевича правоохоронці зупинили чоловіка, на якого вказали містяни. Він зізнався, що має у кишені 3 трубочки із наркотичною речовиною.

 

В Інгулецькому районі патрульні виявили чоловіка, який мав при собі 12 сліп-пакетів із речовиною рослинного походження.

 

На вулиці Лермонтова ТОРівцям повідомили про ймовірного розповсюджувача наркотиків. Вказаний містянин мав при собі 20 трубочок із кристалічною речовиною.

 

 

29 квітня на вулиці Гірників патрульні зупинили громадянина, на якого раніше вже вказували місцеві мешканці, та виявили у нього 4 трубочки із речовиною, схожою на наркотичну.

 

На мікрорайоні 4-й Зарічний під час місцева мешканка вказала патрульним на підозрілого чоловіка. Поліцейські зупинили криворіжця та виявили у нього 18 сліп-пакетів із речовиною зеленого кольору.

 

На вулиці Черкасова до патрульних звернувся місцевий мешканець та повідомив, що біля будинку стоїть чоловік, до якого підходять сумнівні особи та щось у нього купують. Інспектори перевірили вказаного чоловіка, і той зізнався, що має 82 трубочки із наркотичною речовиною.

 

В усіх випадках патрульні викликали на місце слідчо-оперативні групи районних управлінь поліції.

 

 

Фото патрульної поліції.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: