Наші – кращі! Криворізькі рятувальники перемогли на змаганнях з гирьового спорту

12.02.21 - 9:42

11 лютого у легкоатлетичному манежі Придніпровської державної Академії фізичної культури і спорту відбувся ІІ етап змагань з гирьового спорту серед команд Дніпровської, Криворізької, Кам’янської, Західно-Донбаської, Нікопольської оперативних зон Головного управління.

Команди складались із 6 чоловіків – 5 спортсменів та тренер.

Змагання з гирями вагою 32 кг провели у вагових категоріях до 63 кг, до 68 кг, до 73 кг, до 78 кг, до 85 кг, до 95 кг та понад 95 кг за програмою двоборства.

Кожен учасник виконав поштовх двох гир від грудей двома руками та ривок гирі почергово однією і другою рукою.

Особисту першість визначали за найбільшою сумою очок у двоборстві.

Двоє криворіжців стали переможцями. І місце у ваговій категорії до 78 кг посів начальник караулу 17-ї ДПРЧ  Сергій Слоєв, а першість  у ваговій категорії до 95 кг здобув пожежний-рятувальник 12-ї ДПРЧ Пилип Поддуєв.