Найсильніша. 15-річна криворожанка стала чемпіонкою з боксу серед юніорок

15.03.21 - 11:58

З 8 по 14 березня в Ужгороді відбувся чемпіонат України з боксу серед жінок-молоді, юніорок та дівчат. Змагання пройшли у міському спорткомплексі «Юність».

Столиця Закарпаття чи не вперше в історії приймала боксерський турнір такого рівня, на якому виступали найсильніші спортсменки держави відразу у трьох вікових групах.

Кривий Ріг на цих змаганнях представила вихованка ДЮСШ №7 Поліна Черненко.

15-річна криворожанка стала чемпіонкою серед юніорок у ваговій категорії 80 кг, - повідомляє міський департамент у справах сім'ї та молоді.

Юну чемпіонку тренують викладачі Кекало Ігор, Кірнос Дмитро і Новоселець Анатолій.

Після завершення усіх вирішальних двобоїв, стали відомі усі чемпіонки та призерки національної першості. Перше місце у підсумковому командному заліку здобула збірна Харківської області, чиї спортсменки завоювали 10 золотих, 3 срібних і 4 бронзові нагороди. Друге місце – у команди Дніпропетровської області. Третє – у представниць Хмельниччини.