Небезпечні літні смаколики. Як не отруїтись нітратами та не підхопити кишкову інфекцію чи ботулізм?

ЗДОРОВ'Я
19.08.20 - 15:59

Гострі кишкові інфекції не залишають топову позицію у списку літніх захворювань. А все – через харчі, що у спеку швидко псуються. У групі ризику – любителі в’яленої та сушеної риби, констатують експерти. То як вберегтись?

«В області вже зареєстрували випадки ботулізму, пов'язані з уживанням карасів домашнього в'ялення. Якщо раптом при вживанні риби або якоїсь іншої продукції домашнього виготовлення, людина відчує раптову втрати зору або двоїння в очах, треба негайно викликати швидку. Це перші симптоми ботулізму», - попереджає Тетяна Семенова, лікар з гігієни харчування міського управління Держпродспоживслужби.

 

Сезонний попит на рибну продукцію значно підвищився, кажуть продавці. І рекомендують купувати рибу в перевірених місцях. 

 

 

Соління, квашена і маринована плодоовочева продукція також можуть містити збудників кишкових інфекцій. Та є ще одна загроза - нітрати. Зараз сезон баштанних культур. Точки продажу кавунів та динь - на кожному кроці. 

 

 

«Це корисно: кавуни вимивають пісок із нирок, тож потрібно їх вживати, але хоч сезон і почався, все ж потрібно купувати тільки на стаціонарних ринках або підприємствах торгівлі. Тобто тільки там, де продукція має документи, в яких лабораторно підтверджується вміст нітратів», - наголошує пані Тетяна.

 

 

І обов'язкове правило вживання будь-яких продуктів - чистота. Лікарі нагадують, що необхідно ретельно мити з милом не лише руки, а й усе, що вживається без термічної обробки: кавуни, овочі, фрукти та ягоди.

 

 

Фото на прев'ю з мережі Інтернет.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: