Небезпечний штам "Дельта". Україна запроваджує тестування при перетині кордону з деякими країнами

ОФІЦІЙНО
24.06.21 - 9:47

З 25 червня при в’їзді з Індії, Великої Британії, Росії та Португалії в пунктах пропуску потрібно буде зробити експрес-тест на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2 через поширення штаму "Дельта".

Про це повідомив заступник міністра, головний державний санітарний лікар Ігор Кузін. За його словами, таке рішення ухвалили на засіданні уряду 23 червня.

 

«Громадянам, які прибули з Республіки Індія, Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії, Російської Федерації, Португальської Республіки або перебували на їх території не менше 7 днів, заборонено перетин державного кордону України без негативного результату експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, проведеного безпосередньо в пунктах пропуску (пунктах контролю). Вказана норма почне діяти з 25 червня», – повідомили у МОЗ.

Як заявив Кузін, до 25 червня, за дорученням РНБО, підготують комплексні пропозиції для протидії поширенню коронавірусу штаму "Дельта" в Україні.

 

У МОЗ додали, що цей штам вже виявили в понад 90 країнах світу.

 

За оцінками фахівців, штам "Дельта" є найбільш заразним з усіх варіантів коронавірусу, які циркулюють у світі. Через нього у Британії вирішили відкласти заплановане послаблення карантинних заходів. Із цим штамом також пов’язують нинішній спалах COVID-19 у Росії.

 

 

Джерело: Радіо Свобода. Фото на прев’ю з мережі Інтернет.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: