Нескорені криворіжці - на п'єдесталі відбору на Warrior Games. Результати змагань

ВІЙСЬКОВІ
18.05.21 - 14:06

Криворізька команда Нескорених привезла з відбору на Warrior Games (США) 13 нагород! У національних змаганнях приймали участь 243 ветерани, які мають бойові поранення, контузії або захворювання, пов’язані з захистом Батьківщини.

Криворізькі ветерани бойових дій уперше взяли участь у відборі на міжнародні ігри Warrior Games, який тривав у столиці з 14 по 16 травня. Уже цієї осені 40 українських ветеранів виступлять та представлять Україну на міжнародних мультиспортивних змаганнях, які пройдуть у США. Warrior Games – це адаптивні змагання для військовослужбовців та ветеранів, які отримали поранення, були травмовані або захворіли, виконуючи свої службові обов’язки. Міністерство оборони США організовує цей захід вже восьмий рік поспіль.  

 

Як ми писали, наші земляки завоювали у відборі 9 бронзових, 2 срібних і 2 золотих медалі.

 

Результати переможців повідомив координатор команди Invictus Kryvbas Микола Колесник.

 

- 2 золота у двох дисциплінах з плавання у своїй категорії отримав Олександр Піскун,

- 2 срібла: у стрільбі з лука - Василь Стуженко, з баскетболу на візках - Сергій Гордєєв.

- 9 бронзових медалей: з паверліфтингу - Юрій Горбачов та Сергій Карайван, у штовханні ядра - Костянтин Тарабар, із плавання - Василь Стуженко, з волейболу - Ігор Павлов, Андрій Локоцький, Сергій Поддубняк, Юрій Копил, Ігор Бондаренко.

 

"Втратили одну нагороду у штовханні ядра, не заявилися у новій дисципліні, але в Черкасах наздоженемо та виправимо, і в перестрілці за однакової кількості очок не вистачило удачі капітану команди Сергію Гордєєву, все вирішила одна стріла 8 на 10 очок конкурента. Проте, він встановив особистий рекорд. Всі учасники команди покращили власні результати, прогрес значущий, тож більше тренувань - і все буде добре. Вдячний Андрію Хвалю і Валерію Григорчуку, які боролися як леви, але трохи не вистачило до медалей. На п’єдесталі - Кривбас, і це головне!" - впевнений Микола Колесник.

 

Таким чином, Василь Стуженко вже має путівку до Нідерландів (Ігри Нескорених) та США (Warrior Games). Всі, хто має нагороди, візьмуть участь у відборі до WARRIOR GAMES у США.

 

Нагадаємо, 10 -11 липня 2021 року у Кривому Розі відбудуться Всеукраїнські Ігри Нескорених з плавання та стрільби з лука. Таким чином, Кривий Ріг стає третім містом України, після Києва та Черкас, яке прийме у себе змагання поранених та травмованих ветеранів.

 

На зображенні може бути: 15 человек, в том числе Сергей Поддубняк, люди стоять та на відкритому повітрі

 

Фото зі сторінки Миколи Колесника, Сергія Поддубняка та Warrior Games.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: