Ні кінця ні краю. Поки в інших містах призначають другий тур, у Кривому Розі - колапс

ПРЯМА МОВА
09.11.20 - 18:52

Підрахунок голосів у Кривому Розі не рухається з мертвої точки - його затягують численні скарги, позовні заяви до суду та апеляції. Станом на сьогодні, міська територіальна виборча комісія продовжує своє безеперервне засідання, хоча і не в такому динамічному ритмі, як це було у попередні дні.

Поточну ситуацію нам прокоментував голова Криворізької міської виборчої комісії Валентин Орлов:

 

"Ми сьогодні уточнили протоколи по деяких районних ТВК, де були технічні помилки від неуважності, мабуть, системних адміністраторів у цих комісіях. Сьогодні ми цю роботу завершили. Ми перевірили ще раз усі дані, які до нас надійшли і які ми використовуємо для встановлення результатів виборів: і по виборах міського голови, і по виборах депутатів міської ради. Ну і, звичайно, ми знаходимося зараз у судових процесах. По 6 позовах, які були прийняті напередодні по міській виборчій комісії, нашу позицію суд підтримав у 5 випадках. По одній визнав вимогои суб'єкта звернення зі скаргою правомірними, і таким чином скасував одну з наших постанов. 

 

Це стосується скарги Металургійної районної територіальної виборчої комісії. Зараз триває апеляційна стадія: апеляції як з боку суб'єкта звернення, так і з нашого боку. Ми оскаржуємо рішення суду первинної інстанції про ту ж саму постанову, що стосується Металургійної ТВК. На завтра призначені два засідання. Ми уповноважили членів комісії, які будуть представляти наші інтереси. Ініціатор цих позовів - кандидат на посаду міського голови Дмитро Шевчик та його довірені особи. Судові процеси ще тривають. А отже, ми наразі не можемо встановити результати виборів, поки не дочекаємося вступу цих рішень у законну силу. Крім того, є ще декілька судових позовів, які стосуються Тернівської ТВК, її таки зобов'язали провести повторний підрахунок, але вони також використовують своє право на апеляцію. 

 

Дату другого туру голосування ми зможемо оголосити, як тільки встановимо результати. Як тільки будуть підстави для проведення повторного голосування, ми одночасно приймаємо рішення про проведення другого туру і затверджуємо текст виборчого бюлетеня. На даний момент, не можна назвати жодних результатів, бо повторний підрахунок ведеться по усіх видах виборів", - заявив Валентин Орлов. 

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: