Новий рік - з новим скандалом. У Криворізькій школі №121 знову спалахнув конфлікт навколо матері та її сина

РЕЗОНАНС
31.01.20 - 14:38

У криворізькій школі №121 спалахнув новий конфлікт за участі тих самих матері та сина, які ще два роки тому стали відомими завдяки постійним скандальним ситуаціям. 

Як ми повідомляли, криворожанка Тетяна та її син Гліб нерідко конфліктують з однокласниками хлопчика та їхніми батьками. 

 

Ці два роки з обох боків лунають взаємні обвинувачення. Мати хлопця стверджує, що його всі ображають, цькують і принижують, а він лише прагне гратися і спілкуватися з однолітками.

 

Однокласники ж хлопчака та їхні батьки кажуть, що саме Гліб надміру дошкуляє дітям, коле їх голками, душить за шию, зриває уроки і кричить на учителів.

 

Батьки учнів цього класу протестували проти агресивної поведінки хлопчика, запевняли, що учень ображає однокласників і розпускає руки.

 

Торік ці інциденти навіть змусили батьків вийти на мітинг під стіни школи з протестом проти присутності хлопчика у класі.

 

У вересні ми писали, як Тетяна побилася з родичами однокласника свого сина. 

 

У конфлікт втрутилось керівництво освітнього департаменту. Директорка школи звільнилася, з проблемного класу пішли кілька учнів, а хлопчик - залишився.

 

І ось вже при новому директорові - нещодавно призначеному Артему Бондаренку - знову спалахнув скандал. 

 

Цього разу мама Гліба стверджує, що її сина у школі вдарила палицею літня жінка. 

"Два роки мене і сина травили в цій школі, - написала Тетяна у фейсбук. - Я боролася і перемогла. Директорку звільнили, завуча понизили, учитель змінився - і в класі спокійно. У школі новий директор. Думала, що все буде добре. Так і було. Але в школі залишилися ті, хто вважає, що їм все можна, а головне, що їм нічого не буде за це. Протягом двох років у школу приходила одна бабка, не з нашого класу. Вона ображала при будь-якому зручному випадку мене і сина. Тиждень тому я була в школі і спостерігала, як діти грають. З'явилася ця баба, побачивши сина і що мене немає поруч, вона вдарила його палицею. Діти були в шоці і побігли розповісти все директору. Я написала заяву про те, що сина вдарили в стінах школи і про те, щоб повідомили поліцію і притягли цю жінку до відповідальності за ст.173 КУпАП "дрібне хуліганство".

 

У школі відбулося засідання за участі директора, педагогів та поліцейського.

 

Жінка твердить, що домагається покарання для бабусі. Але при цьому вимагає, щоб заяву в поліцію писала не вона особисто, а керівництво школи, "де й сталося хуліганство".

 

Директор школи погодився виконати прохання Тетяни і повідомити поліції про інцидент, для його подальшого з'ясування.

 

Тетяна зняла перебіг засідання на відео і виклала його в мережу. Жінка заявляє, що таким чином вона захищає свого сина і нікому не дозволить його скривдити.

 

Відео засідання дивіться нижче.

 

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: