Нумо, рухайтесь! У криворізьких школах відкрили 135 безкоштовних спортивних гуртків

СПОРТ
27.02.20 - 15:01

У криворізьких школах відкрили безкоштовні спортивні гуртки. Учні 93-х шкіл після уроків можуть відвідувати заняття спортивного напрямку. У 135-ти гуртках уже набрали 177 груп. 

Після аналізу завантаженості шкільних спортзалів і врахування бажання батьків та дітей, у 93 школах відкрили спортивні гуртки з волейболу, футболу, гімнастики, аеробіки, карате, спортивного туризму, тенісу, спортивних танців, черлідінгу, стрітболу та інших видів спорту.

 

«Заняття в секціях проводять безкоштовно, після уроків. Це влаштовує і дітей, і батьків. Гуртками керують учителі фізкультури, які з нового року отримують надбавку до заробітної плати», - розповіла Тетяна Басова, заступниця директора департаменту освіти і науки.

 

Командний дух, позитивні емоції, взаєморозуміння з тренером - все це створюватиме позитивний настрій у школярів.

 

«На жаль, діти мають проблеми зі здоров’ям. Це пов'язано з багатьма причинами, але головна - малорухливість. Наші діти не займаються спортом, а сидять за смартфонами та комп'ютерами, тому наша мета - зацікавити дитину займатися у шкільних секціях. Здоров'я і добре самопочуття дитини - найважливіше», - вважає Вікторія Балаєва, тренерка КЗШ №68.

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: