Одного з фіналістів нацвідбору на Євробачення-2022 дискваліфікували. Хто тепер у вісімці?

ЦІКАВО
26.01.22 - 13:58

LAUD не братиме участь у фіналі нацвідбору на Євробачення-2022. Учасника дискваліфікували через те, що його пісню Head Under Water було оприлюднено у 2018 році, що порушує правила конкурсу. 

Оргкомітет нацвідбору провів додаткову перевірку й виявив, що пісню Head Under Water опублікував її автор Деніел Ботінг на своєму YouTube-каналі у 2018 році, - повідомляє Суспільне.

 

Замість LAUD у фіналі конкурсу виступатиме Barleben із піснею Hear My Words.

 

Згідно з правилами Нацвідбору, конкурсну пісню не можна оприлюднювати, випускати реліз та/або виконувати публічно, використовувати у будь-яких комерційних цілях до 1 вересня 2021 року.

 

Сам LAUD пояснив, що пісню Head Under Water було записано у 2018 році, але відтоді вона зазнала значної обробки.

 

"Head Under Water" була написана в 2018 році голландським согнрайтером Daniel Boting. Того ж року ми спробували в експериментальному режимі записати її разом із автором. Архівні кадри з цього запису ви можете бачити на відео. У той самий момент ми зрозуміли, що Head Under Water - потенційний хіт, тоді ж було вирішено відкласти реліз і включити композицію до мого сольного альбому. З 2018 року пісня пройшла значну переробку, в неї з’явились нова форма, аранжування", - йдеться в заяві.

 

За словами співака, єдиний офіційний реліз пісні відбувся у грудні 2021 року у його другому сольному альбомі DUAL. 

 

Після внесених змін, список учасників фіналу Національного відбору, який проведуть 12 лютого в ефірі суспільного телеканалу UA: ПЕРШИЙ, тепер такий:

 

Alina Pash - Тіні забутих предків

Barleben - Hear My Words

Cloudless - All be alright

Kalush Orchestra - Stefania

Michael Soul - Demons

Our Atlantic - Моя Любов

Roxolana - GIRLZZZZ

Wellboy - Nozzy Bossy

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: