Олександр Вілкул: Проспект Поштовий та театр Шевченка до святкування готові!

ЦІКАВО
05.12.21 - 20:30

Проспект Поштовий та театр Шевченка до святкування готові.

У Кривому Розі цьогоріч новорічне освітлення вмикається з перших днів зими. Вечорами яскравими вогниками вже тішать криворіжців «Алея 200 каштанів», парк перед міськвиконкомом та кільце 95-го кварталу.

 

5 грудня тисячі містян завітали на проспект Поштовий, щоб помилуватися «зоряним небом», різнобарвними гірляндами, новорічною ялинкою, театралізованою виставою та світловим шоу на фасаді театру Шевченка.

 

Для трансляції шоу застосована сучасна технологія, так званий архітектурний відеомеппінг. 
На площі перед театром для присутніх відбулась чудова театралізована вистава – виступ оркестру, дефіле моделей у вбранні криворізьких дизайнерів, запальне фаєр-шоу, виступи місцевих творчих колективів. 

 

Олександр Вілкул сказав: «Ми, криворіжці, любимо своє місто, ми поважаємо своїх друзів, ми любимо свої сім'ї, ми любимо своїх дітей, і ми хочемо щоб у них був гарний настрій. Найголовніша нагорода - якщо ми покращимо настрій одне одному, щоб були щасливі діти. І ось сьогодні запалилася нова, дуже красива ілюмінація на проспекті Поштовому, на всій його відстані, ялинка, дуже красивий меппінг - відеошоу - на театрі. Можу сказати, що це все не буде потім зніматися, новорічна тематика, звичайно, піде, ялинки не буде, але під кожне свято буде своє відеошоу на театрі, і ілюмінація теж буде працювати постійно». 

 

Нагадаємо, що нова ілюмінація світлодіодна, тож енергоефективна. Більшість елементів (крім ялинок) будуть постійно прикрашати наше місто. 

 

Щодо відеомеппінгу на театрі Шевченка, Олександр Вілкул зазначив:

«Це технологія, яка дозволяє проєктувати зображення, в тому числі, фільми чи ролики на такий великий об’єкти. Досягається такий ефект через встановлення відповідного проєктора. Така особлива підсвітка – подарунок театру до 90—річного ювілею, яка нещодавно відсвяткували. Транслювати відео будуть постійно. Відповідно до свят будуть створені унікальні ролики». 

 

За словами голови Громадської ради міста, 11-го грудня почне працювати головна ялинка міста  у парку Героїв. Пізніше відкриється ялинкове містечко та ввімкнеться ілюмінація на площі Володимира Великого (колишня Артема).

 

Майже в усіх районах вже сяють ялинки, у Покровському районі розпочне працювати 19 грудня. 

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: