Олександр Вілкул веде власне розслідування загибелі мера і пропонує винагороду за інформацію

ПРЯМА МОВА
04.09.21 - 10:43

Олександр Вілкул, голова громадської ради при виконкомі Криворізької міськради і близький друг загиблого Костянтина Павлова, заявив, що не вірить в нав'язувану суспільству версію про самогубство мера.

На своїй сторінці в соцмережі фейсбук Олександр Вілкул зазначив: 

 

«Я веду власне розслідування вбивства мого друга Костянтина Павлова. Розумію, що небезпечно. Але по-іншому не можу. Поширене для когось дуже вигідної версії самогубства відео вже направлене мною для ретельного аналізу європейським експертам, і вже є перші шокуючі висновки експертизи. Роблю й інші кроки - всі можливі в даній ситуації і законодавчих межах, щоб встановити правду. Також я знаю, що деякі правоохоронці вже знають справжні обставини трагедії. Я вірю в вашу чесність і в те, що ви поділитесь цією інформацією. Якщо треба винагороду - я не пошкодую будь-яку суму, мова може йти про десятки тисяч доларів. Вони є у мене в декларації. Шліть матеріали на пошту pavlov.pravda@gmail.com - анонімність гарантую і торгуватися не буду».

 

Як ми писали, 31 серпня на сесії міської ради депутати направили до Верховної Ради та силових відомств звернення з вимогою провести об'єктивне розслідування загибелі К. Павлова.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: