«Орел і Решка» мандрувала Кривим Рогом. Чи вподобали гості наше місто?

ЦІКАВО
12.11.20 - 12:13

За підтримки фахівців Інституту розвитку міста Кривого Рогу, у нас пройшли зйомки нового випуску «Вдома краще» від улюбленого мільйонами тревел-шоу «Орел і Решка».

Кривий Ріг – одне з великих і незвичайних міст України, який проєкт «Вдома краще» не міг залишити без уваги. Ведучий, як зазвичай, дізнався у місцевих, які прикметні місця можна відвідати. 

 

"Перше враження від міста - приємне, - одразу відзначив ведучий шоу. Всюди чисто й доглянуто".

 

Почали з центру – парк ім. Мершавцева з Човновою станцією, проїхалися на швидкісному трамваї, насолодились індустріальними пейзажами біля Червоного озера, завітали на кар'єр ПівдГЗК. Була й екстрим-програма – скелелазіння, оригінальний печерний театр.

 

Ведучий Євген Синельников високо оцінив наш нестандартний швидкісний трамвай, його складне улаштування, а найбільше його вразила низька вартість проїзду. Як виявилось, у Кривому Розі скористатись підземкою - найдешевше в Україні, крім того, проїзд для школярів та студентів - безкоштовний.

 

3-кілометровий кар’єр Південного ГЗК здивував не лише гігантськими  масштабами та БелАЗами, а й самою формою. Через те, що видобуток починали з різних боків, в результаті кар’єр має форму серця. 

 

У парку ім. Мершавцева знімальну групу проєкту здивували наші "індустріальні родзинки" - багатотонні кварцити, завезені з різних кар'єрів. 

 

Після індустріальних краєвидів ведучий Євген Синельников відвідав «Клуб шанувальників старовини» на вулиці Янова та картинну галерею «Культурна альтернатива». Тут йому провів екскурсію власник галереї Ігор Рукавіцин. Мінімузей та артефакти, дбайливо зібрані криворізьким краєзнавцем і колекціонером, книги про історію Кривого Рогу вразили ведучого, розкривши цікаві деталі нашої багатої промислової історії.

За рекомендацією місцевих мешканців, далі команда «Вдома краще» подалася за екстремальними враженнями – на скеледром Червоної балки. Місцеві екстремали влаштували тут розвагу для любителів адреналіну.

 

Після активного відпочинку, ведучий, за традицією програми, відправився на пошуки борщу – найдорожчого та найдешевшого.  Обидва борщі припали Євгену до смаку.

 

Наступна зупинка – театр «Шум» у Кочубеївських штольнях, а далі – затоплений гранітний кар’єр. Тут ведучому показали місцеві водні розваги – дайвінг, байдарки, екстремальні стрибки. А вже після релаксу на воді, команда передачі відвідала криворізькі «марсіанські» місцини серед воронок.

 

«Наприкінці хочу сказати, що краса – в очах того, хто дивиться. На перший погляд здається, що туристу немає чого робити у Кривому Розі, але місцеві мешканці не тільки помітили потенціал свого міста, а й змогли його реалізувати», - підсумував ведучий. 

 

 

Повний випуск – нижче або за посиланням.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: