Переплутали? Штампом «вибув» позначали бюлетені однієї з дільниць навпроти прізвища кандидата Гальченка

ЕКСКЛЮЗИВНО
19.07.19 - 22:48

Як нам стало відомо, в процесі підготовки до парламентських виборів на одній з дільниць Кривого Рогу допустити серйозну помилку.

Так, на дільниці № 121676 ОВК № 32 у Саксаганському районі, яка розташована у школі № 72, у бюллетенях поставили позначку «вибув» навпроти кандидата Андрія Гальченка. Ймовірно, таку позначку члени ДВК мали поставити навпроти прізвища іншого кандидата, Михайла Глузмана.

 

Таку помилку допустили у близько 2000 бюлетенів.

 

Ситуацію прокоментувала представник кандидата Інна Сторожук. Вона повідомила, що це питання вирішуватимуть у юридичний спосіб. За законом, комісія має замовити новий комплект бюлетенів.

 

"Ми прийняли певні юридичні дії і з коментарів голови окружної виборчої комісії № 32 виявили, що ОВК та ЦВК зараз працюють над тим, щоб вирішити це питання і вибори в оукрузі № 32 пройшли відповідно до закону. На сьогодні прийнято рішення, що буде виготовлено нові бюлетені. Розраховую на те, що усі дії, які зараз вживають ЦВК та ОВК, дадуть можливість провести вибори у нашому окрузі згідно чинного законодавства", - сказала довірена особа кандидата в народні депутати України Андрія Гальченка Інна Сторожук.
 

Відзначимо, в ОВК № 32 голова виборчої комісії відмовилась коментувати ситуацію.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: