Перевага у 70 очок. БК «Кривий Ріг» розгромив «Новомосковськ» у другому матчі

27.01.20 - 12:27

Вчора у Кривому Розі відбувся другий матч чергового туру Вищої ліги з баскетболу. На паркеті грали «Кривий Ріг КНУ-КДПУ» та «Новомосковськ». Наші баскетболісти виграли з рахунком 132:62, - повідомляє пресслужба криворізької команди.

З перших хвилин баскетболісти «Кривого Рогу» пішли в атаку, але гості давали відсіч. Перша чверть завершилася з рахунком 33:21.

Наступну десятихвилинку наші хлопці виграли з рахунком 36:12.

Після перерви підопічні Сергія Корабльова ще більш додали та розгромно виграли третю чверть (30:8).

В останню десятихвилинку гравці «Новомосковська» намагалися не відставати, але теж програли з рахунком 33:21.

З криворізької команди слід відзначити захисника Павла Горобченка, який набрав 28 балів, Сергія Старцева (23), центрового Владислава Фролова (18) та захисника Владислава Унгуряна (17).

Після 20-и матчів криворіжці продовжують очолювати турнірну таблицю групи 1 Вищої ліги. Перемога над «Новомосковськом» стала 19-ою поспіль для «Кривого Рогу».

Як ми повідомляли, «Кривий Ріг КНУ-КДПУ» у першому матчі переміг «Новомосковськ» з рахунком 109:75.