Перший вирок! Російського окупанта-вбивцю засудили до довічного ув'язнення

ВАЖЛИВО
23.05.22 - 13:16

Солом'янський районний суд Києва засудив російського військового Вадима Шишимаріна до довічного ув'язнення за вбивство мирного мешканця у Сумській області. Це перший російський військовий, який постав перед українським судом за злочини проти нашої країни.

Як ми писали, 21-річний російський військовий 28 лютого 2022 року вбив беззбройного мешканця смт Чупахівка Сумської області, який вів узбіччям дороги велосипед.

 

Колону, в якій був сержант Шишимарін, розбили ЗСУ. Втікаючи ще з чотирма співслужбовцями, вони обстріляли з автомата приватний автомобіль та заволоділи ним. На вкраденій машині з пробитими колесами загарбники заїхали в село. Дорогою побачили чоловіка, який повертався додому і говорив по телефону. Один із військових наказав сержанту вбити цивільного, щоб він не повідомив про них українським захисникам.

 

Командир відділення в/ч 32010 "4 танкова Кантемирівська дивізія Московської області" Вадим Шишимарін здійснив декілька прицільних пострілів через відкрите вікно автомобіля з автомата Калашникова в голову 62-річного українця. Чоловік помер на місці всього за кілька десятків метрів від свого будинку.

 

Сподіваємось, уже незабаром справедливу кару отримають всі російські військові, які чинили на нашій землі звірства: вбивства, катування й згвалтування українців. 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»