Pfizer - для всіх. В українських центрах масової вакцинації щеплюватимуть препаратом Pfizer

ЗДОРОВ'Я
13.07.21 - 11:05

В українських центрах масової вакцинації вакцинуватимуть препаратом Pfizer, - кажуть у МОЗ.

Антиковідну вакцину Comirnaty від Pfizer-BioNTech тепер використовуватимуть для проведень щеплень у центрах масової вакцинації, де вона буде доступна усім охочим, з пріоритетом для людей похилого віку та людей із супутніми захворюваннями. 

 

Україна очікує отримати близько 1 млн доз вакцини Comirnaty/Pfizer-BioNTech від COVID-19 до кінця липня, тому Міністерство охорони здоров’я вирішило зробити цю вакцину доступною для широкого загалу. 

 

В Україні щодня працює до 2 тисяч пунктів, де використовують вакцину CoronaVac від Sinovac Biotech, яку постачають в однодозних флаконах і яка не вимагає наднизьких температур зберігання, що робить її зручною для використання в таких пунктах. 

 

Першим українським містом, де в Центрах вакцинації почали використовувати препарат виробництва Pfizer/BioNTech, став Чернігів. У перший день щеплення там отримали 1300 осіб.

 

До електронної черги на вакцинацію проти COVID-19 можна записатися на helsi.me.

Перелік усіх пунктів щеплення та центрів масової вакцинації розміщено на офіційному сайті кампанії вакцинації проти COVID-19 (інформація періодично оновлюється) - тут.

 

"Усі вакцини, які використовує Україна, схвалені Всесвітньою організацією охорони здоров’я, є безпечними та захищають від важкого перебігу, ускладнень та смерті від COVID-19.  За даними останніх досліджень, вакцина CoronaVac від Sinovac Biotech продемонструвала ефективність у 83,5% у запобіганні симптоматичних захворювань на COVID-19 та 100%-ефективність у попередженні госпіталізації та смерті. Тож не зволікайте, допоможіть своїм літнім родичам та знайомим записатися до зручних для них пунктів щеплень та за можливості робіть щеплення самі, поки до нас не дісталася хвиля захворювань на новий небезпечніший штам коронавірусу “Дельта”, - закликав заступник міністра охорони здоров'я - головний державний санітарний лікар України Ігор Кузін.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: