Підтримайте "сонячних діток" Криворіжжя! Вони чекають на добродіїв

СОЦІУМ
06.02.19 - 9:51

21 березня у всьому світі проходитимуть заходи на підтримку людей з синдромом Дауна.

Організація "Сонячні діти Криворіжжя" вже розпочала підготовку до Всесвітнього дня людей з синдромом Дауна та участі в акції «Lots of socks”.

Кожен, хто має намір підтримати сонячних діток Кривого Рогу та долучитись до цієї акції, зможуть отримати різнокольорові, незвичайні, індивідуальні шкарпетки, зробивши невеличку благодійну грошову пожертву.

 

Ці доброчинні кошти будуть направлені:

- на створення сонячного соціального простору для розвитку дітей та молоді з синдромом Дауна (оплата дозвільних документів на підключення до електро- й водопостачання; проведення внутрішніх ремонтних робіт; обладнання приміщення необхідним матеріалом;

 

- на підготовку та видання чергового інформаційного буклета, який безкоштовно буде розповсюджений у пологових будинках, перинатальному та генетичному центрах серед батьків, у яких народилась дитина з синдромом Дауна чи, ймовірно, після народження її буде віднесено до категорії "дитина з інвалідністю з діагнозом синдром Дауна".

Інформація, викладена в буклетах, сприятиме зменшенню рівня сирітства серед дітей з синдромом Дауна та підтримці батьків, що опинились сам на сам зі сприйняттям діагнозу свого малюка, - впевнені в організації. 

 

Долучайтесь до акції на підтримку сонечок та організації, отримайте шкарпетки з сонячною вдячністю та любов‘ю! 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: