Пінгвінята, тюленята, баклани. В Антарктиді - справжній бебі-бум

ЦІКАВО
18.12.20 - 15:29

В Антарктиді зараз - справжній бебі-бум, - повідомляють у соцмережі українські полярники Національного антарктичного наукового центру.

"Доки ми в себе чекаємо на перших пінгвінят, на сусідньому (близько 10 км) острові Пітерман вже справжній бебі-бум! - пишуть полярники. - Так, уже мають дитинчат синьоокі антарктичні баклани. Їх легко впізнати за синім кільцем шкіри навколо темних очей та помаранчевими наростами над дзьобом. Пташенята цих бакланів народжуються голими, а за кілька днів покриваються коричневим пухом. Десь за 2 місяці він змінюється на коричневе пір'я, яке набуває чорного кольору до 2-х років. Перші кілька тижнів після народження батьки продовжують "висиджувати" малечу, щоб зігрівати та годувати.

 

У родини бакланів на фото – троє пташенят. Їм зараз трохи більше двох тижнів.

 

Ну і вже з’являються пінгвінята в "адельок". Щоправда, перші тижні вони постійно ховаються під батьків, тож на фото їх тільки трошки видно. Лише десь за 2 тижні дітки почнуть виходити з гнізд, а за 4 тижні – збиратися у "ясла" з іншими пінгвінятами. Весь цей час їм по черзі носять їжу батьки, причому в групах вони ніколи не плутають своїх і чужих пташенят.

Народжуються "адельки" в сірому пушку. Десь за 2 місяці починають линяти і стають чорно-білими. На початку антарктичної осені вони залишають місця гніздування і вирушають в доросле життя".

 

Як ми писали, раніше на українській антарктичній станції "Академік Вернадський" народилося тюленятко і учасники експедиції пропонували дописувачам обрати дівчинці ім'я. Так тюленятко стало Галинкою.

 

Фото Анни Соїної.

 

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: