Подаруйте новорічне диво хворим діткам! Візьміть участь в акції ПриватБанку

БЛАГОДІЙНІСТЬ
02.12.19 - 9:07

Тихим поступом наближаються Новорічні свята. Але понад 3 000 дітей будуть змушені зустрічати Новий рік у стінах медичних установ. Це тяжкохворі діти, діти з віддалених куточків України та вихованці дитячих будинків.

Акція ПриватБанку та Mastercard ”Звичайне диво” покликана зібрати кошти на новорічні привітання для цих діток, а також на  закупівлю ліків та медичного обладнання для дитячих лікарень.

 

Зареєструвавшсь в акції, клієнти просто роблять покупки із карток ПриватБанку, а з кожної транзакції 1 гривня перераховується  на благодійність. Також до кожної благодійної гривні ще по одній додає ПриватБанк та Mastercard.

 

Акція триватиме до 31 грудня, а вже 1 січня маленьких пацієнтів привітають в обласних лікарнях подарунками.

 

Діти не просто отримають подарунки (а вони дійсно чудові), а й поринуть в атмосферу свята разом із веселими аніматорами (конкурси, розваги та сміх, безперечно, здатні зігріти в лікарняних стінах).

 

Уже зараз на складах банку на маленьких власників чекає понад тонна подарунків, а в межах акції обладнання направлене в дитячі медзаклади різних куточків України.

 

“Акція проводиться 3 роки поспіль, і вона, безумовно, найзворушливіша та найтепліша, - розказала Анна Павлова, директор благодійного фонду ПриватБанку “Допомагати просто!” -  Торік в акції зібрали 1 мільйон і 12 тисяч гривень(!) і додатково ПриватБанк перерахував майже 2,6 млн грн власних коштів для придбання медичного обладнання для всіх дитячих обласних лікарень України, яке було вручене перед Новим роком. Цьогоріч сподіваємося на ще більший результат. Приємно, що до акції долучається величезна кількість клієнтів. Кожному з них - подяка за добро. Вірте в дива та творіть їх!”

 

У серпні цього року благодійний Фонд ПриватБанку так само допомагав дитячому відділенню міської лікарні №8 в Кривому Розі. Медичний заклад отримав реанімаційне та хірургічне обладнання експертного класу, якого потребували маленькі пацієнти. Співробітники фонду і адміністрація ПриватБанку, зв'язавшись з лікарями міської лікарні №8, з'ясували потреби медичного закладу і організували збір грошей. На зібрані кошти меценатів банку, а це 1 300 000 гривень, Фонд придбав апарат штучної вентиляції легенів HAMILTON-C1, пульсоксиметр Rad 8 і прилад для гастроскопії FG-29V.

 

превью оборудование ПриватБанк.JPG

превью оборудование ПриватБанк2.JPG

 

Учасниками акції можуть стати клієнти – власники будь-якої картки ПриватБанку, відкритої в гривні.

Для участі в акції потрібно обов’язково пройти реєстрацію за своїм фінансовим номером телефону. Загалом збір коштів на благодійність проходить постійно.

Це можна зробити через термінал, банкомат, через Приват24 або на сайті Благодійного фонду.

Всі внески та витрати - прозорі, звіт за витратами можна бачити на сайті фонду. Основними напрямками благодійності були та залишаються допомога важкохворим дітям, дитячим будинкам, бійцям, пораненим в АТО/ООС та захисникам на фронті. 

 

Реєструйтеся в акції. Разом творити добро - просто! 

1.jpg

3.jpg

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: