Погоріли. 9 криворізьких наркодилерів налагодили продаж наркоти через закладки. Відео

КРИМІНАЛ
10.11.21 - 14:34

У Кривому Розі 9 членів злочинної організації викрили у торгівлі наркотиками. Криворожанка створила злочинну організацію, залучила ще вісьмох громадян для торгівлі наркотою.

У період з вересня 2020 по листопад 2021-го наркоділки закуповували метадон та шляхом «закладок» збували його у Кривому Розі.

 

Двоє жінок та двоє чоловіків були довіреними особами організаторки - відповідали та контролювали збут метадону в різних районах міста, звітували їй про свою діяльність та фінанси.  

 

Крім того, її «помічники» приймали замовлення, займалися пакуванням «товару», підшукували «кур'єрів» та самі розповсюджували наркотики. Збували їх за допомогою так званих «закладок». Вартість однієї «закладки» - від 250 до 300 гривень. Щомісячний прибуток зловмисників від бізнесу міг досягати 3-х мільйонів гривень. 

 

Оперативники та слідчі вилучили наркотиків загальною вагою 2,3 кг, із яких зловмисники могли виготовити понад 9 000 «закладок», «чорнові» записи із зазначенням їх місць розташування, гроші й мобільні телефони. За цінами «чорного» ринку, вартість вилучених наркотиків сягає 2,5 млн грн.

 

9 листопада організаторку та чотирьох учасників групи затримали. Їм повідомлено про підозру. Місце перебування ще чотирьох наркодилерів наразі встановлюють, - повідомляє обласна прокуратура.

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: