Понівечена пам'ять. У Кривому Розі вандали зіпсували два пам’ятники в меморіальному комплексі

ПОДІЯ
03.08.21 - 13:11

Сьогодні у Кривому Розі невідомі пошкодили два пам’ятники у меморіальному комплексі на проспекті Миру, що неподалік Металургійної райради.

На пам’ятнику ліквідаторам Чорнобильської катастрофи пошкоджена меморіальна табличка, а у пам’ятника Героям Іловайська тепер не вистачає латунних гільз, куди люди ставили квіти. 

 

«На пам’ятнику чорнобильцям розбили напис, а з Іловайського хреста вкрали три латунні гільзи. Це дуже прикра подія для нашого міста, адже це пам'ять не тільки мешканців Кривого Рогу, а й усієї України», - підкреслив Едуард Данильченко, заступник голови Металургійної районної у місті ради з питань роботи виконавчих органів.

 

Він також звернувся до криворіжців, які могли стати свідками цієї прикрої пригоди, з проханням повідомити, хто це зробив. 

 

«Такого не повинно відбуватись у нашому місті, в нашій країні. Будемо відновлювати, але прикро, що за кошти наших же мешканців, які сплачують податки. Ці гроші можна було направити на інші потреби, проте «дякуючи» таким діячам, доведеться відновлювати пам’ятники», - сказав Едуард Данильченко. 

 

Нагадаємо, Іловайський хрест встановили лише торік. Офіційне відкриття відбулось 29-го серпня 2020 року. Таким чином, "зусиллями" місцевих вандалів, пам’ятник не простояв у первісному вигляді й року.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: