Послуги з розподілу газу здорожчають. У "Криворіжгазі" назвали тарифи

КОМУНАЛКА
14.07.20 - 11:51

Послуги з розподілу газу здорожчають. У "Криворіжгазі" роз'яснили, яким тепер буде тариф на розподіл блакитного палива.

Нагадаємо, за рішенням НКРЕКП, з рахунків за газ виокремили плату за доставку природного газу, і з січня 2020-го року всі споживачі блакитного палива отримали два окремі рахунки: один - за газ, інший - за послуги з його розподілу, які оплачує споживач рівномірними частинами протягом календарного року.

 

Також Регулятор передбачив дворівневе підняття тарифу.

З 1 січня по 30 червня 2020-го року тариф на послуги з розподілу природного газу для АТ «Криворіжгаз» становив 42 копійки за 1 кубічний метр на місяць, з 1 липня він повинен був становити 50,4 копійки.

 

Проте постановою Регулятора від 24 червня, з 1 липня 2020-го року тариф на послуги з розподілу природного газу знижено з 50,4 копійки до 45,6 копійки.

 

Діяльність АТ «Криворіжгаз» повністю регулює держава і саме вона визначає, яким буде тариф і на що будуть спрямовані ці гроші.

 

Сьогодні найменші тарифи у платіжках отримують мешканці Києва, Харкова та Кривого Рогу.

 

Скільки ж повинні платити споживачі Кривого Рогу і Криворізького району з 1 липня, виходячи з середньорічного споживання природного газу?

 

Домогосподарства з газовою плитою - середній платіж за доставку газу на місяць до 1 липня становив 3 грн. 57 коп., З 1 липня - 3 грн. 88 коп. Здорожчання - 31 коп.

 

Домогосподарства з газовою плитою і колонкою - середній платіж за доставку газу на місяць до 1 липня становить 7 грн. 77 коп., З 1 липня - 8 грн.44 коп. Здорожчання - 67 коп.

 

Домогосподарства, які використовують газ для опалення приміщень, - середній платіж за доставку газу на місяць до 1 липня становив 41 грн. 86 коп. З 1 липня - 45 грн. 46 коп. Здорожчання - 3 грн. 60 коп.

 

Споживачі можуть платити за доставку одним платежем - наперед за пів року або навіть за рік. Таким чином, ви зменшуєте свої витрати на комісії при проведенні платежів.

 

Це актуально для споживачів з газовою плитою або плитою і колонкою: якщо підсумовувати щомісячні платежі за доставку газу, то це становить від 50-ти до 150-ти гривень на рік.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: