Повний комплект! Криворізькі спортсмени перемогли на Кубку України з мас-реслінгу

02.03.20 - 15:40

29-го лютого у Мелітополі (Запорізька область) відбувся п’ятий відкритий Кубок України – 2020 з мас-реслінгу.

У турнірі брали участь не тільки українські спортсмени, а й найсильніші атлети Словаччини, Литви і Грузії.

До збірної команди Дніпропетровської обласної федерації мас-реслінгу увійшли найсильніші спортсмени Дніпра, Кривого Рогу, Софіївки.

Наше місто представляли вихованці гуртка «Атлетична гімнастика» ЦДЮТ «Сузір’я» та їхній тренер Володимир Мостовий.

Криворіжці завоювали повний комплект нагород. Володимир Мостовий став золотим призером Кубку України з мас-реслінгу, а його вихованці Микола Гринчук та Данило Казанцев отримали срібло та бронзу.

Ці перемоги допомогли команді Дніпропетровської обласної федерації посісти третє командне місце змагань.