Пожежа позбавила домівок кілька родин криворіжців. Яку допомогу їм нададуть?

СПЕЦРЕПОРТАЖ
02.12.20 - 15:32

Як ми писали, сьогодні опівночі, о 00-40, на вулиці Яцківа, 41 Центрально-Міського району загорілася квартира на 2-му поверсі. Вогонь пошкодив кілька квартир і дах будинку, а після гасіння пожежі, оселі на 1-му поверсі були залиті водою.

Олександр Катриченко, заступник міського голови, повідомив нашим журналістам, що у виконкомі отримали повідомлення про пожежу о другій годині ночі.  

 

 

"Одразу відреагували. Всі служби, які були необхідні, направили за цією адресою для того, щоб вирішити абсолютно всі питання, – прокоментував він. – У тому числі, щоб ліквідувати наслідки пожежі і вирішити питання з мешканцями або з постраждалими. До четвертої години ранку фактично відпрацювали всі питання".

 

 

На тепер, мешканці 5 із 6 квартир під'їзду знайшли собі притулок і самостійно прийняли рішення розселитися тимчасово у родичів, які проживають у цьому ж селищі. 

 

 

Одна сім’я з трьох осіб, одна дитина і двоє дорослих, залишилася тимчасово без житла. 

 

 

Як сказав Олександр Катриченко, ще вночі для погорільців знайшли місце для тимчасового проживання. 

 

 

"Сьогодні з самого ранку, як і було обіцяно мешканцям, на місце прибули всі необхідні служби для того, щоб вирішити декілька питань. Перше - це встановити обсяги збитків і обсяги постраждалого майна самих мешканців. Друге - відновити теплопостачання у двох під’їздах цього будинку. І, звичайно, вирішити питання, як допомогти, щоб мешканці могли згодом повернутися до своїх домівок, які не постраждали або не сильно постраждали від пожежі", – повідомив заступник міського голови. 

 

 

Сьогодні, за дорученням міського голови, з матеріального резерву міста надали всі необхідні матеріали: плівку, щоб тимчасово накрити будівлю, брус, шифер та інші будівельні матеріали для відновлення. 

 

 

Із сім'ями постраждалих працює виконком Центрально-Міської ради, щоб встановити обсяги збитків, яких зазнала кожна окрема сім’я. Вирішують питання про надання відповідної матеріальної допомоги. 

 

 

"Сьогодні ми працюємо у посиленому режимі, щоб у мінімально короткий термін надати постраждалим допомогу", – запевнив Олександр Катриченко.

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: