Правосуддя? У справі генерала Назарова, засудженого за загибель криворізьких десантників, оголосили перерву до 2019 року

ПОДІЯ
20.12.18 - 17:26

У справі скандального генерал-майора Віктора Назарова, обвинуваченого у службовій недбалості, оголосили перерву до 31 січня 2019 року, - повідомляє Дніпровський апеляційний суд.

Нагадаємо, за наказом генерала, у 2014 році в аеропорт Луганська був відправлений військовий літак Іл-76 з 49 чоловіками на облавку. Серед них були 40 десантників 25-ї окремої Дніпропетровської повітряно-десантної бригади та 9 членів екіпажу.  

Літак з українськими військовими був збитий проросійськими бойовиками. Всі 49 чоловік загинули.

Серед них були і шестеро наших земляків - криворізьких десантників. 

27 березня 2017 року Павлоградський суд Дніпропетровської області ухвалив вирок Назарову, який у 2014 році обіймав посаду заступника начальника штабу Антитерористичної операції.

Його було засуджено до семи років позбавлення волі за службову недбалість. У своєму останньому слові Назаров заявив, що йому особисто ніхто не доповідав про загрозу напередодні катастрофи. Також він зазначив, що літак було збито із зенітної установки, про розміщення якої він не міг знати.

Назаров і досі на волі. У вересні 2017 року розпочали розгляд його апеляції. У січні 2018 року суд призначив повторну експертизу.

Попри оголошений вирок, у листопаді цього року Міноборони виділило скандальному генералу службову квартиру в Києві.

Епопея з правосуддям триває - обвинувачений подає то апеляції, то скарги на суддю, яка винесла йому вирок.

Сьогодні у Дніпровському апеляційному суді  продовжили розгляд  кримінального провадження за апеляційними скаргами захисника Турик М.П. в інтересах Назарова В.М. та представника Міністерства оборони України Леонова В.М. на вирок Павлоградського міськрайонного суду.

"У ході судового засідання генерал та його захисник заявили клопотання щодо повторного дослідження доказів у провадженні.

З огляду на те, що клопотання сторони захисту неконкретизоване, не надане у письмовому вигляді усім учасникам процесу, колегія суддів оголосила перерву у провадженні до 31 січня 2019 року.

До цього часу сторона обвинуваченого має надати клопотання у встановленому законом порядку, з яким мають ознайомитись усі сторони у справі", - пояснює Дніпровський апеляційний суд.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: