Представники Посольства ОАЕ передали 16-ій криворізькій лікарні захисні маски й тести

БЛАГОДІЙНІСТЬ
26.11.21 - 16:16

Сьогодні амбасада Об'єднаних Арабських Еміратів в Україні, у межах партнерських відносин із містом, передала для криворізьких медиків партію медичних масок та експрес-тестів на антиген. Гуманітарну допомогу отримала 16-а міська лікарня - один із опорних закладів у лікуванні хворих на коронавірус. 

Експрес-тести і захисні маски - по 5 тисяч штук передав представник Посольства ОАЕ, президент Асоціації національних меншин, кандидат медичних наук Науфаль Хамдані.

 

"Сьогодні посольство на чолі з послом, паном інженером Салемом Ахмедом Аль-Каабі, передало вашому місту тести та маски. Керівництво Кривого Рогу підтримує міжнародну співпрацю. Сьогодні ми передаємо тести і маски, а надалі хочемо привезти апарати ШВЛ для хворих на ковід", - запевнив Науфаль Хамдані.

 

Підтримка амбасади допоможе криворіжцям у протистоянні з пандемією, - відзначив заступник міського голови Сергій Мілютін. 

"Міська влада робить все можливе для захисту криворіжців, допомоги пацієнтам, підтримки лікарів. Попри недофінансування з боку держави, в місті ремонтують лікарні, купують нове обладнання. І ми об'єднуєм зусилля не лише міського, обласного та державного бюджетів. Ми також залучаємо і наших міжнародних партнерів та промислові підприємства", - сказав Мілютін.

 

Допомагає криворіжцям і фонд Олександра Вілкула "Українська перспектива". За роки пандемії він уже передав медикам понад мільйон засобів індивідуального захисту, апарати ШВЛ, кисневі концентратори та інше сучасне медичне обладнання. У тому числі, для медиків 16-ої лікарні - найбільшого у місті медзакладу з надання допомоги ковідним хворим. 

 

"Приємно здивований, що ОАЕ відгукнулися на ту проблему, яка виникла у нас, і допомогли через свої можливості. Захисні засоби та тести допоможуть нам швидше реагувати на виклики, які перед нам поставила ця пандемія і дозволять нам швидше з нею впоратися", - подякував партнерам-доброчинцям Ігор Криштопа, в.о. генерального директора міської лікарні №16.

 

 
 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: