Представники «Української перспективи» та ГО «Скелелази Кривого Рогу» навели лад на скелях МОДРу

ЕКОЛОГІЯ
10.04.21 - 12:45

Квітневий еко-вікенд-2021 відбувся на скелях МОДРу за участі представників «Української перспективи» та ГО «Скелелази Кривого Рогу». Проєкт екологічних вікендів, запропонований Інститутом розвитку міста як ідея активного і корисного відпочинку, цієї весни отримав цікаве продовження.

10 квітня така екологічна акція була проведена в одному з унікальних, заповідних і найкрасивіших місць Кривбасу - на скелях МОДРу. З ініціативою цієї акції виступила ГО «Скелелази Кривого Рогу», а вагому підтримку їй надали депутати місцевих рад від ПП «Українська перспектива».

 

"Відпочиваючи на природі, прибирай і залишай після себе порядок!" - цей простий посил еко-вікендів близький всім учасникам події, які зібралися нині біля скелі «Орлине гніздо».

 

Те, що люди прийшли сюди для «генерального прибирання», відразу засвідчив необхідний реквізит: робочі рукавички, мішки для сміття. Також представники «Української перспективи» подбали про організацію техніки для вивезення сміття.

 

"Нагадаю, що це дивовижне місце має статус заповідної зони, яка охороняється державою, - зазначив депутат Центрально-Міської райради від ПП «Українська перспектива» Олександр Миронов. - По суті, це музей під відкритим небом. Він знаходиться недалеко від старого центру міста, і це дуже популярне місце відпочинку. Але його територіальна доступність є і чеснотою, і проблемою. На жаль, сміття, чорні плями вогнищ, які залишають після себе горе-туристи, теж сьогоднішня реальність, якої не повинно бути в цій скарбниці Кривого Рогу. І дуже цінно, що ініціативу наведення порядку на скелях МОДРу проявляють самі криворіжці, а «Українська перспектива» активно підтримує подібні ініціативи. Тому ми з такою увагою і розумінням відгукнулися на звернення лідерів громадської організації «Скелелази Кривого Рогу». Весняно-літній сезон - тільки на старті. І ми націлені на участь та підтримку всіх громадських акцій, в яких спільно будемо робити наше рідне місто ще красивішим і чистішим".

 

 

Як розповіла начальниця відділу розвитку туризму КП «Інститут розвитку Кривого Рогу» Олена Галич, протягом квітня в місті триває «Ярмарок екскурсій», що містить 23 заходи в різних туристичних  локаціях.

 

"Керівники ГО «Скелелази Кривого Рогу» Олег і Ольга Грінченки звернулися до нас за організаційною підтримкою, і цей захід увійшов у квітневий «Ярмарок екскурсій», - розповідає Олена Галич. - В ході цього еко-вікенду все ми зайняті корисною справою на території геологічної пам'ятки всеукраїнського значення. А після акції ми даруємо все її учасникам незабутню екскурсію. Її проводить моя колега, провідна фахівчиня з туристичного обслуговування Анна Литвинчук. Нам дуже важливо, щоб екскурсії радували криворіжців, щоб ми спільно робили всі криворізькі локації привабливими, щоб жителі міста ставали по-справжньому культурними туристами".

 

У ході суботньої акції на «Орлиному гнізді» її учасники зібрали понад 30 мішків зі сміттям - битим склом та побутовими відходами.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: