Про біженців, «Мрію» та «захист» окупованих територій: нові фейки роспропаганди 

ВАЖЛИВО
27.05.22 - 9:32

Центр протидії дезінформації (ЦПД) при Раді національної безпеки і оборони України попереджає про нові ворожі фейки, маніпуляції та дезінформаційні вкиди російської пропаганди.

Зокрема, пропагандистські ЗМІ рф повідомили, що «в ЄС, який спочатку вітав українських біженців, тепер відбуваються інші процеси - українців масово виселяють із готелів, позбавляють пільг та виплат». Це дезінформація, наголошують у ЦПД.

 

Також росіяни поширюють фейк про те, що нібито «знищений артилерією ЗСУ під час боїв у районі аеродрому Гостомель літак Ан-225 «Мрія» відбуксирували з ангара. Тепер на нього чекає утилізація - повітряне судно буде розібрано на метал». 

 

Крім того, ЗМІ рф, з посиланням на «керівників» тимчасово захоплених територій Запорізької області, повідомили, що «передача колишніх українських баз у користування зс рф забезпечить постійну присутність російської армії, що стане запорукою безпеки Запорізької області. Це дасть розуміння, спокій та гарантії безпеки». У ЦПД застерігають, що це маніпуляція.

 

Не вірте фейкам, дізнавайтесь лише офіційну інформацію!

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: