Придбання вживаного авто: на що звернути увагу?

РЕКЛАМА
11.10.21 - 11:03

Купівля нового автомобіля із салону для багатьох українців - справа не по кишені. Найоптимальніший варіант – це придбання вживаного авто. Звичайно, автомобіль з пробігом – завжди ризик. Засість омріяного  транспортного засобу можна отримати джерело постійних витрат на ремонт. Щоб цього не допустити, дуже важливо перед купівлею уважно оглянути авто не тільки зовні, але і виконати професійну діагностику.
Зробити це допоможе спеціалізований сервіс  https://bulldog-service.com.ua/diagnostika/: це ваша впевненість і запорука придбання гарного автомобіля. Це дуже важливий пункт, оскільки вартість ремонту може виявитися більшою, ніж ціна самого авто.

Як зовні оглянути автомобіль

 

Перше враження про авто формується на основі його зовнішнього вигляду. Бажано оглянути автомобіль при денному світлі. При штучному освітленні невеликі подряпини можна не помітити. Ваш перший крок – це огляд кузова на предмет іржі. Варто пам’ятати, що найбільш слабкі до корозії місця в автомобілі: пороги, багажник, колісні арки. Далі потрібно перевірити лакофарбовий шар під різним кутом зору, а також подивитися на кріпильні гайки. Якщо в автомобіля пробіг 100 тисяч км і більше, а гайки новенькі, то це вказує на те, що деталі кузова знімалися і мінялися. Обов’язковому огляду підлягають приводні ремені.

 

Огляд капота
 

Ретельному огляду підлягає капот автомобіля. Рекомендується відкрити капот і повернути ключ запалювання. В ідеальному варіанті повинні включитися лампочки тиску масла і акумулятора. Якщо один із датчиків не загорівся, то це говорить про несправність. Далі потрібно запустити двигун і дочекатися його прогріву до робочої температури. Мотор повинен працювати тихо і рівномірно.

 

Огляд машини всередині
 

Загальна оцінка авто складається і з огляду всередині. Увага звертається на знос обшивки сидіння, накладок на педалі зчеплення. Варто перевірити роботу клімат -системи і сигнальних ламп на панелі приладів. Ремонт цих частин – забаганка не з дешевих.

 

Перевірка авто на СТО
 

Стосовно всіх технічно-експлуатаційних характеристик авто, то вони найкраще прослідковуються на СТО із застосуванням різних приладів. Перевірці підлягають: ходова частина, розвал – сходження, електросистема. Найбільше уваги приділяється ходовій частині. Для цього авто за рахунок підйомника піднімається вгору і спеціаліст оцінює всі приховані недоліки ТС. Якщо запитань до технічної частини немає, то останній пункт перед покупкою – це пробна поїздка: важливо, наскільки комфортно почуватиметься майбутній власник за кермом нового авто.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: