Радісні новини від криворізьких освітян: школи готові відчинити двері 22 листопада

ОСВІТА
18.11.21 - 14:32

Карантин, канікули, дистанційка - безкінечні перипетії й негаразди коронавірусних буднів втомили і дітей, і дорослих. Із 22 листопада криворізькі школярі, нарешті, вже сядуть за парти.

Чи готові школи міста до відновлення роботи в очному форматі, нам розповіла начальниця міського департаменту освіти і науки Тетяна Кріпак. 

 

"22 листопада ми відновлюємо очний процес у школах. З нетерпінням очікуємо на прихід наших дітей. Технічно школи на 100% готові прийняти учнів. Вже є відповідний наказ департаменту освіти і науки про відновлення освітнього процесу в очному режимі. Ми визначили пріоритетні завдання з підтримки протиепідемічних заходів у закладах освіти, чітко будемо виконувати постанови Кабміну і головного санітарного лікаря країни. На тепер, маємо близько 98% щеплених серед працівників закладів середньої освіти. Ми провели велику роботу щодо вакцинування, тож зустрічаємо дітей напоготові", - запевнила Тетяна Петрівна.

 

Головне завдання освітян в будь-якому режимі навчання - збереження здоров'я дітей, тому всі заклади забезпечені дезінфекційними засобами, рідким милом тощо.

 

"Батькам нічого не треба закуповувати, - додала Кріпак. - Все оплачено міським коштом". 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: