Реанімація ковід-відділення в лікарні ім. Мечникова переповнена, хворі стогнуть у коридорах

РЕЗОНАНС
18.10.21 - 13:37

Генеральний директор Дніпропетровської обласної клінічної лікарні ім. Мечникова Сергій Риженко розповів журналістам про надскладну ситуацію у відділенні, де лікують пацієнтів з коронавірусом. 

«Реанімація переповнена у кілька разів. "VIP-місця" тільки в куточках та у коридорах. Ми бачимо, що сьогодні для нас це справжня «червона зона». Щодня додаємо ліжка. В реанімації ситуація жахлива. Щодня витрачаємо 2,5-3 тонни кисню. Це вже стало нормою. Хворі лежать у масках. Маска продавлює лице, стогнуть. Деяких фіксуємо. Нервове збудження дуже велике.  У 6-ліжковому відділенні перебувають 28 украй тяжких термінальних хворих. Усі однаково дихають через обладнання, не вимовляють ні слова. Свої побажання висловлюють лише жестами. Тут немає VIP-палат. Є “VIP-коридор” та “VIP-куточки”, де рятують життя. Прооперували вагітну матусю, хвору на коронавірус. Дитина здорова, мати - у тяжкому стані», - розповів Сергій Риженко.

 

Деяких "щасливців" переводять у ковідную терапію. Їм вдалося подолати хворобу. Для інших час страждань, болю, відчаю і сумнівів тільки починається. Чинні протоколи не завжди справляються, - зізнається лікар.

 

Нагадаємо, Дніпропетровщина нині перебуває у червоній зоні через стрімке поширення коронавірусу. 

 

Через це, від завтра усі криворізькі школи та позашкільні заклади переходять в онлайн-режим.

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: