Реконструкція криворізьких стадіонів "Металург" і "Спартак" набирає темпу

БЛАГОУСТРІЙ
25.06.21 - 14:54

Мер Кривого Рогу Костянтин Павлов разом із головою облради Миколою Лукашуком, першим заступником голови ДніпроОДА Володимиром Орловим, нардепами Юрієм Корявченковим, Володимиром Захарченком та Оленою Криворучкіною провели робочу нараду на стадіоні «Металург» і на стадіоні «Спартак» для контролю перебігу будівництва.

«Місто має розвиток, коли на його території реалізують масштабні інфраструктурні проєкти. Одним із таких проєктів, у межах реалізації програми президента «Велике будівництво», є зведення, фактично, нового стадіону «Металург». Важливо, що це і робочі місця, створені у процесі будівництва, і те, що по завершенні робіт більше 1000 дітей та дорослих отримають можливість займатися улюбленими видами спорту», – сказав міський голова Костянтин Павлов.

 

Представник будівельної компанії «СтройІнвест» Олексій Ятін сказав: «На будівництві стадіону «Металург» залучені близько 140 робітників і 15 одиниць техніки. Завдяки цьому, будівельні процеси вдається проводити паралельно».

 

Зокрема, на західній трибуні проводять монтаж опалубки та каркасів для заливки бетоном майбутнього перекриття першого ярусу. На східній трибуні триває заливка перекриттів і підготовка під майбутній нижній ярус трибуни. Тривають роботи і всередині приміщень. По північній і південній трибунах: завершене зведення моноліту стін та колон. Зараз йде підготовка до установки опалубки для заливки перекриття.

 

«Ми проінспектували будівлю стадіону «Металург». Бачимо, що за місяць збудовані перші поверхи та виконані всі монолітні роботи. Спостерігаємо за масштабним будівництвом, якого ще не було в області. Сподіваємося, до кінця цього року будуть завершені всі монолітні роботи, гідроізоляція, що дозволить взимку проводити внутрішні роботи», - зазначив голова облради Микола Лукашук.

 

Перший заступник голови ОДА Володимир Орлов сказав: «Реконструкція стадіону «Металург» - це «перлина» програми президента Володимира Зеленського «Велике будівництво». Це буде стадіон, оснащений сучасним технічним обладнанням, який відповідатиме стандартам УАФ та УЄФА. Будівництво стадіону стане поштовхом для розвитку спорту у Кривому Розі та кроком для розвитку інфраструктури».

 

За словами нардепа Юрія Корявченкова, реконструкція стадіону «Металург» показує гарні темпи. Об’єкт мають здати наприкінці наступного року.

 

На стадіоні «Спартак» на оновленому полі покладена трава, на одній із трибун встановлено навіс для захисту глядачів від сонця і дощу. Тривають штукатурні роботи, після цього на трибунах будуть встановлені нові сидіння. Планують ремонти в підтрибунних приміщеннях, де розташовані тренувальні зали ДЮСШ №4.

 

«Нові стадіони - це можливість для тисяч юних криворіжців займатися спортом, в тому числі, футболом. Буде сильна молодь - збірна України на наступних чемпіонатах Європи потраплятиме в 1/8 фіналу завдяки якісній грі українських гравців, в тому числі, вихідців з Кривбасу, а не тільки завдяки удачі і перемозі збірної Швеції», - сказав заступник мера Кривого Рогу Сергій Мілютін.

 

Будівельники запевнили: закінчать реконструкцію стадіону «Спартак» у листопаді 2021 року.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: