Ремонт автомагістралі по вул. Едуарда Фукса завершують: встановлюють дорожні знаки

БЛАГОУСТРІЙ
02.12.21 - 15:52

Ремонт автомагістралі по вулиці Едуарда Фукса вийшов на завершальний етап. На нараді з капремонту за участі голови Громадської ради міста Олександра Вілкула, дорожники доповіли, що основні дорожні роботи виконані на 100%, залишились оздоблювальні роботи.

«Нова дорога по Фукса - від 173-го кварталу до Піонера -  виконана на 95%. Найголовніше, виконані всі асфальтні роботи - на дорозі три шари асфальту і тротуари. Залишаються роботи, що будуть виконані протягом двох тижнів. На них погодні умови особливо не впливають. Будуть встановлені захисні стовпчики на зупинках, завершена розмітка на велодоріжках, встановлено оцинковане дорожнє огородження (монтаж виконаний на 60%). Сьогодні, як ми бачимо, розпочали встановлювати дорожні знаки. Є у мене зауваження з приводу рівня люків - їх будуть усувати. Фактично, це всі роботи, які необхідно зробити, щоб дорога функціонувала у повноцінному режимі», - повідомив Олександр Вілкул.

 

У ході капремонту укладено три шари дорожнього полотна, зроблені нові тротуари та проведена заміна всіх комунікацій під дорогою, змонтовано абсолютно нове енергоефективне LED-освітлення. Облаштовані парковки, спуски, висаджують декоративні дерева.

 

Нова дорога буде зручною та комфортною для всіх учасників дорожнього руху, у тому числі - для маломобільних громадян.

 

Олександр Вілкул разом із депутатом міської ради Олександром Пискуном перевірили доступність дороги для людей з обмеженими можливостями та мам з дитячими візочками. Будівельникам були надані зауваження, всі вони максимально враховані і люди зможуть без проблем під’їхати до зупинки.

 

За словами О. Пискуна, всі зауваження усунені: «Я спілкувався з сім'єю, яка живе на цій вулиці, в ній дві людини з інвалідністю, на візках. Так вони особисто все «проінспектували» і двір, і зупинку, і пішохідні переходи. Оцінка – «супер»! Також враховані потреби людей з вадами зору. Якщо місто буде і надалі так уважно підходити до всіх питань - це чудово!»

 

«У місті ремонтують та будують нові, хороші дороги. Ця робота буде продовжена і в наступному році. Крім ремонту центральних магістралей, будем наводити лад на внутрішньо-квартальних дорогах, також будуть реконструюватися мікрорайони, де також оновлюватимуться дороги. Топовим проєктом -2022 стане реконструкція проспекту Гагаріна. Кожне місто розпочинається з доріг. Багато ще потрібно зробити, але на сьогодні у місті практично всі центральні магістралі вже мають нормальне покриття», - зазначив О. Вілкул.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: