Ремонт протримався 2 тижні. У Кривому Розі спаплюжили підземний перехід на 95-му кварталі

СОЦІУМ
16.07.21 - 13:40

Минуло всього два тижні з моменту завершення ремонту підземного переходу на 95-му кварталі, а мешканці району вже отримали сюрприз від місцевих «художників».

На свіжій фарбі поціновувачі графіті залишили свої автографи та ієрогліфи невідомого змісту. 

 

Своїм обуренням з приводу наскельних малюнків у переході поділився на своїй сторінці у фейсбуці очільник Саксаганського району Василь Старовойт. 

 

«Вибачте, але всьому є межа! Це ж якими треба бути дебілами, щоб таке робити! Я не думаю, що таке могли зробити дорослі люди. Тому звертаюся до батьків цих "прихильників живопису". Шановні дорослі, якщо ви не змогли свого часу навчити дітей елементарних правил поведінки, нагадайте їм, будь ласка, про кримінальну відповідальність за подібні злочини! Досить трощити та знищувати нашу з вами (комунальну) власність», - емоційно висловився голова району. 

У коментарях люди одностайно підтримали обурення посадовця. Криворіжці впевнені, що вирішити проблему з вандалами можна лише за допомогою відеокамер та регулярних покарань – великих штрафів та публічних доган. 

 

Нагадаємо, нещодавно така ж доля спіткала щойно відремонтовані гойдалки на дитячому майданчику. 14-го липня вандали зламали гойдалки на дитячому майданчику. 

Фото зі сторінки Василя Старовойта.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: