"Рішення Юрія Вілкула - правильне і мужнє", - депутат Криворізької міськради Олександр Пискун

КОМЕНТАР
25.08.21 - 13:07

Сьогодні на 13-й сесії Криворізької міської ради 8-го скликання депутати обрали нового секретаря. Замість Олександра Котляра, який склав із себе повноваження, секретарем став Юрій Вілкул.

Депутат міської ради від політичної партії "Блок Вілкула "Українська перспектива" Олександр Пискун назвав рішення Юрія Вілкула правильним і мужнім.

 

"Усі ми знаємо ситуацію, яка зараз склалася в місті. Всі ми сумуємо і шкодуємо про втрату нашого мера, раптову смерть Костянтина Юрійовича. І в цій ситуації я думаю, що треба говорити не стільки про те, як проголосувала міська рада, скільки про рішення, який прийняв Юрій Григорович. Ми знаємо, що за пів кроку до перемоги на виборах в мери він зняв свою кандидатуру за станом здоров'я. І зараз він прийняв єдине правильне, мужнє рішення. Він взяв на себе обов'язки і секретаря міськради, і голови міста, які буде тимчасово виконувати. Це мужнє рішення, і тут більше додати нічого. Стосовно того, що більшість депутатів його підтримали, то насправді іншої ж кандидатури і немає. Якщо взяти до уваги його професіоналізм, вольові якості, характер - це найкращий варіант. Найважливіше, що в місті не буде хаосу, далі триватиме життя, будуть виконувати програми і соціальні гарантії, намічені Костянтином Павловим", - вважає Олександр Пискун.

 

Нагадаємо, сьогодні у Криворізькій міській раді відбулося таємне голосування за кандидатуру нового секретаря. На початку сесії чинний секретар, член партії "Слуга народу" Олександр Котляр, заявив про складання своїх повноважень і закликав депутатів підтримати його заяву. У підсумку таємного голосування, новим секретарем Криворізької міської ради 8-го скликання обрали Юрія Вілкула. За його кандидатуру проголосувала більшість - 32 депутати.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: