Робота в Кривому Розі. Які вакансії пропонують для жителів міста?

АКТУАЛЬНО
27.11.21 - 10:03

Одна з сучасних тенденцій ринку праці Кривого Рогу — дефіцит кадрів. Інтерес до працевлаштування з боку кандидатів відстає від попиту роботодавців на персонал. Так, за останні три місяці кількість вакансій на популярній платформі пошуку роботи Jooble збільшилася на 17%, у порівнянні з II кварталом 2021 року.

А активність претендентів, тобто кількість їхніх відгуків на оголошення про найм, зросла лише на 3 %. При такому співвідношенні у кожного, хто перебуває в пошуку роботи, є більше можливостей обрати найкращу для себе пропозицію.

 

Які професії мають попит з боку роботодавців

Сьогодні у Кривому Розі проживає понад 600 тисяч осіб, багато з яких працевлаштовані на місцевих підприємствах. В місті не важко знайти роботу, тут завжди потрібні шахтарі, люди на гірничозбагачувальні комбінати, заводи... Розгляньмо з вами найбільш популярні вакансії у Кривому Розі.

 

Поширені робочі спеціальності

Потрібні працівники, які мають кваліфікацію:

- будівельники (муляри, зварювальники, електрики, сантехніки, теслі, монтажники);
- працівники харчової промисловості, особливо кухарі;
- швачки;
- механіки та токарі;

- оператори навантажувачів;
- зварювальники.

 

Зверніть увагу! За статистичними даними, не тільки Кривий Ріг, а й вся Україна відчуває гостру нестачу професіоналів, які масово вирушають за
кордон. 

Інженерні спеціальності. Працівники інженерних спеціальностей мають високу ймовірність отримати у Кривому Розі не тільки хорошу роботу, а й гарний оклад.

 

Особливо потрібні такі професіонали:

- інженери-конструктори будівельної галузі;

- інженери-електромонтажники;

- технологи харчової та легкої промисловості;

- хіміки та фармацевти.

 

Фахівці IT-галузі. Технології швидко розвиваються, а карантин тільки пришвидшує перехід бізнесу в онлайн.

Сьогодні в місті гостро необхідні послуги таких фахівців:

- програмісти;
- розробники сайтів
- розробники додатків для комп'ютерів та смартфонів.

 

Працівники у сфері торгівлі. Великий попит на торгових представників та агентів залишається незмінним. Таких фахівців особливо потребують такі галузі:
- ринок нерухомості;
- харчова, косметична, фармацевтична промисловість;
- туристичний бізнес;- ринок технологій.

 

Як знайти надійну та чесну компанію та не потрапити на недобросовісного роботодавця? Ми замислюємося про зміну роботи з різних причин, а в результаті все одно хочемо отримувати моральне і матеріальне задоволення від своєї праці. При пошуку нового місця важливими є не тільки хороша зарплата та зручний графік, а й репутація компанії.

 

Експерти Jooble дали поради, як обрати надійного роботодавця:

1.  Зарплата у вибраній вакансії має відповідати аналогічним пропозиціям

Занадто привабливі заробітки привертають увагу претендентів, тому роботодавці можуть використовувати цей прийом, коли хочуть виділити свою пропозицію на тлі інших. Щоб з'ясувати, наскільки розмір зарплати відповідає реальному, потрібно порівняти його з оплатою, яку пропонують за такими ж посадами в інших організаціях. Різниця більше ніж у 10-20% має насторожити.

2. Обов' язки у вакансії описані зрозуміло та докладно. Добросовісні роботодавці докладно розписують обов'язки співробітника, вказують найменування посади, повідомляють про умови праці, робочий графік, періодичність виплат винагороди.

3. Самостійна перевірка даних про компанію на загальнодоступних сервісах. Знаючи повну назву організації її можна «пробити» на порталі міністерства юстиції та державної податкової служби. Там містяться дані про реєстрацію підприємства, наявність чи відсутність у нього податкової заборгованості та адміністративних покарань. 

Пошук роботи у Кривому Розі - це вибір між великою кількістю вакансій у різних галузях діяльності: від співробітників сфери обслуговування до керівництва великих компаній. В цілому, попит на трудовому ринку високий у багатьох сферах діяльності, і якщо докласти певних зусиль, можна знайти не тільки цікаву, а й добре оплачувану роботу.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: