Роботи студентів художньо-графічного факультету КДПУ отримали визнання на конкурсі "Арт-трамплін"

КУЛЬТУРА
08.12.21 - 12:43

Студенти художньо-графічного факультету КДПУ взяли участь у дистанційному Всеукраїнському багатожанровому конкурсі "Арт-трамплін", який відбувся за підтримки Міністерства освіти і науки та Міністерства культури України.

На конкурсі були представлені номінації: вокальна, інструментальна, театральна, театр моди, хореографічна, циркова, вжиткове та образотворче мистецтво, народознавство, аудіовізуальне мистецтво, жанр авторської творчості, - повідомляють у пресцентрі КДПУ.

 

До складу журі конкурсу увійшли відомі музиканти, артисти, режисери й художники з України, США, Німеччини, Китаю, Аргентини, Польщі, Бразилії, Мексики, Сінгапуру, Туреччини, Австрії, Іспанії, а також провідні українські діячі культури й мистецтва.

 

Роботи криворізьких студентів були відзначені дипломами лауреатів І ступеня: 

 

- Наталя Фімушкіна – номінація «Образотворче мистецтво. Живопис» (керівниця – О.Большаніна);

- Аріна Портретова – номінація «Образотворче мистецтво. Графіка» (керівниця – О. Большаніна);

- Ксенія Мегеря – номінація «Образотворче мистецтво. Графіка» (керівниця – І. Красюк);

- Аміна Мєхтієва – номінація «Образотворче мистецтво. Графіка» (керівниця – І. Красюк).

 

 

На конкурсі була представлена і категорія «Професіонали», у якій завідувачка кафедри образотворчого мистецтва І.Красюк здобула диплом лауреатки І ступеня у номінації «Образотворче мистецтво. Живопис».

 

 

«Це була чудова можливість згуртувати та мотивувати наших студентів, які відвідують арт-гуртки відділення, завдяки чому вже мали певні роботи. Ми запропонували їм долучитися до цього конкурсу, на що вони з радістю погодилися. Я також вирішила подати свої роботи на цей конкурс і отримала чудовий результат. Я завжди намагаюся стати гарним прикладом для нашої талановитої молоді», – зазначила І. Красюк.

Вітаємо криворізьких митців з перемогами і з Міжнародним днем художника!

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: