С днем народження, Instagram! Цікаві факти на честь 10-річчя додатку

ЦІКАВО
07.10.20 - 15:03

Вчора, 6-го жовтня, соціальна мережа Instagram святкувала своє 10-річчя. На честь ювілею, користувачам відкрили секретне меню, в якому можна змінювати іконку додатку. 

На вибір – 14 варіантів, серед яких є класичний значок соцмережі у стилі Polaroid, який використовували до 2016 року. Крім того, можна обрати іконку у різних кольорах – чорний, білий, зелений, помаранчевий, різнокольоровий та інші. 

 

Щоб потрапити до «таємного» меню, потрібно зайти в налаштування та свайпнути вниз, доки на екрані смартфону не з'являться емодзі та святковий торт. Якщо у вас немає такої функції, спробуйте оновити додаток.

 

Ймовірно, інновація з іконками буде доступна лише упродовж жовтня, бо у пресрелізі Instagram йдеться про те, що «у цьому місяці ми пропонуємо вам обрати свою улюблену іконку». 

 

Крім цього, у день своєї десятої річниці Instagram анонсував запуск двох функцій для запобігання булінгу. Зокрема, алгоритм, який приховує образливі коментарі.

 

Цікаві факти про Instagram

 

Щомісяця Instagram користується 1 млрд осіб, причому 500 млн з них заходять туди щодня.

 

Найбільш популярний Instagram в таких країнах, як: США – 121 млн користувачів, Індія – 71 млн і Бразилія – 64 млн. Українців  в числі користувачів соцмережею близько 11 мільйонів.

 

Гендерна аудиторія Instagram практично однакова: 50,3% користувачів – жінки, 49,7% – чоловіки.

 

Основна аудиторія соцмережі — люди від 25 до 34 років (33,8%). Найактивніші з них - молодше 29 років.

 

Заходячи ненадовго почитати стрічку і подивитися «Сторіс», середньостатистичний користувач проводить в Instagram щодня трохи менше години.

 

Найпопулярніша фотографія в Instagram отримала близько 11 мільйонів лайків – це світлина Бейонсе, її фотооголошення про вагітність.

 

Найпопулярніші фільтри для фото - Clarendon, Juno, Gingham.

 

Найпопулярніший емодзі – червоне сердечко. 

 

Найпопулярніший хештег 10-річчя – #love.

 

 

 

 

Фото з мережі Інтернет.

 

Джерела: Hromadske, Ukr.Media, 0372.ua.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: