«Шахтарі – не раби». Півтори сотні протестувальників зібрались під будівлею управління КЗРК

РЕЗОНАНС
21.09.20 - 12:23

Дев’ятнадцяту добу у Кривому Розі тривають протести шахтарів. Близько 150 людей залишаються наразі під землею, а на поверхні їх вимоги підтримують рідні та колеги. Сьогодні під будівлею управління КЗРК зібрались близько півтори сотні протестувальників – з касками та рішучим настроєм. 

Як повідомляють наші журналісти, на 11:00 сьогодні були заплановані перемовини з представниками адміністрації. Та чи відбувся діалог – поки не відомо. 

 

В очікуванні відповіді від адміністрації, люди почали стукати касками та скандувати «Шахтарі – не раби». 

 

Рударі не погоджуються на запропоновані керівництвом 10% та вимагають підвищити тарифні ставки на оплату праці не менш ніж на 50% і довести до 1000 доларів.

 

З 15 вересня криворізька акція протесту перемістилась під стіни Верховної Ради та, як і місцева, була оголошена безстроковою. 

 

Як ми писали, 16 вересня керівництво КЗРК почало погрожувати протестувальникам сухою консервацією шахт.

 

Нагадаємо, за ініціативи мера Юрія Вілкула, депутати Криворізької міськради направили звернення до Президента, Уряду та Парламенту з вимогою втрутитись у ситуацію і стати на захист прав трудящих Кривбасу. За дорученням прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля, була створена комісія для перевірки стану справ на шахтах КЗРК. Костянтин Павлов направив відкрите звернення до Президента України Володимира Зеленського про проблеми криворізьких шахтарів, де просить земляка втрутитись у ситуацію на КЗРК.

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: