Щеплені українці віком за 60 років зможуть витратити 1000 гривень на ліки

АКТУАЛЬНО
19.01.22 - 15:20

З 24 січня українці, старші за 60 років, зможуть витратити 1000 грн за вакцинацію від COVID-19, на придбання ліків в аптеках. Про це повідомила пресслужба МОЗ.

«Саме ця вікова категорія є групою ризику та має супутні хронічні захворювання, які потребують придбання додаткових лікарських засобів. Тепер їх можна придбати за рахунок коштів єПідтримки», – зазначив міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко.

 

Літні українці зможуть купити за кошти єПідтримки ліки в аптечних закладах та інтернет-аптеках. Купити можна буде будь-які лікарські засоби, дозволені для застосування в Україні, як за рецептом лікаря, так і без нього.

 

За інформацією Міністерства економіки України, банки перевірятимуть вік людини у момент проведення платежу. Коли саме вона оформила картку – неважливо, головне, щоб на момент купівлі ліків їй вже виповнилося 60 років.

 

За кошти програми можна буде придбати виключно лікарські засоби, а не будь-які товари, що реалізують в аптеці. Наприклад, не можна буде купити препарати недоведеної ефективності, такі як дієтичні добавки, а також косметичні засоби чи медичні прилади, як-от апарати для вимірювання тиску, інгалятори тощо.

 

Інструкція щодо отримання тисячі гривень за вакцинацію – за посиланням.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: