«Що таке Кривий Ріг?» Юні криворіжці зобразили рідне місто в дитячому конкурсі

КОНКУРС
01.06.21 - 16:16

У дитячому конкурсі «Що таке Кривий Ріг?» взяли участь більше 300 юних художників Кривого Рогу. Його провели за підтримки Фонду О. Вілкула «Українська перспектива».

Що таке Кривий Ріг? Сталеве серце України? Потужний центр руди й металу? Місто людей із особливим криворізьким характером? Рідна земля, де ти з'явився на світ і яку любиш всім серцем?

 

Свої відповіді на ці важливі запитання юні художники надали у творчих роботах, які створювали з ентузіазмом.

 

Конкурс, присвячений Міжнародному дню захисту дітей і Дня міста, привернув до своєї орбіти обдарованих юнаків та дівчат віком від 6 до 16 років - учнів шкіл мистецтв, загальноосвітніх та позашкільних закладів. Журі з професійних художників визначило переможців у п'яти вікових категоріях. Вони були нагороджені дипломами від Фонду «Українська перспектива» та сертифікатами на купівлю художніх матеріалів.
 

"Від імені Олександра Вілкула та всієї команди, я від душі вітаю дітей, які брали участь у конкурсі, - сказав депутат Центрально-Міської райради Олександр Миронов. - Ми не випадково гаслом конкурсу обрали слова: «Твори, зростай у рідному і найпрекраснішому місті!» Наш Кривий Ріг - унікальне місто сильних людей і справжніх народних талантів. І в вас теж закладений цей потужний код творчості, якому ми допомагаємо розкритися на повну силу. Дякую всім юним авторам, які наповнили свої роботи любов'ю до рідного міста. Наша вдячність - творчим наставникам, батькам, які вкладають свою душу в талановите покоління".

 

Нагороди за перші місця отримали: Анна Сімфорова, Карина Дудник (художня школа № 1), Аріна Ляшенко (музична школа № 3), Іляна Афім'їна (Арт-студія Red pencil) і Марія Штаюра (гімназія № 95). Відзначили і учасників конкурсу, які посіли другі та треті місця.

 

"Постійна підтримка юних талантів - це дуже важливо, і в цьому сенсі «Українська перспектива», дійсно, дає поштовх розкриватися в своїй творчості нашим дітям, - каже директорка художньої школи № 3 Оксана Поліщук. - Буваючи на творчих форумах в інших містах, я завжди кажу про те, наскільки Кривий Ріг піклується про свої установи культури, скільки у нас можливостей для розвитку дитячої творчості".

У міському виставковому залі експозицію конкурсних робіт можуть побачити усі охочі криворіжці й гості міста.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: