Шкіряна картина криворожанки Тетяни Фурси представлена на столичній виставці народних майстрів

КУЛЬТУРА
16.06.21 - 10:01

Із 14 червня у виставковій залі Національної спілки майстрів народного мистецтва України у Києві відкрилася Всеукраїнська виставка-конкурс "Кращий твір 2020 року". В експозиції виставлена робота "Український Всесвіт" відомої криворізької рукомесниці Тетяни Фурси.

На столичній виставці представлені витвори вишивальників, килимарів, писанкарів, різьбярів, малярів та гончарів з різних куточків України. Наші сакральні національні традиції та колорит відображають народні строї, ляльки-мотанки, дитячі іграшки з глини, дерева і соломи, картини, витинанки, ткані сорочки, плахти і крайки, скрині, вишиті рушники, посуд.

 

Вироби народних майстрів виконані в різних техніках, але об’єднані тисячолітніми народними традиціями і символікою.

 

Робота криворізької майстрині має назву "Український Всесвіт". Виготовляла її пані Тетяна зі шкіри, у власній авторській методиці. Працювала над картиною майже місяць, вкладаючи у неї глибокий символічний зміст.

 

"Минуле, сьогодення й майбутнє - все плине, рухається, обертається навколо української жінки, Берегині роду. Від пращурів до нащадків так було, є і буде. Саме від чистоти і мудрості Жінки залежить сила роду. Так мені видається", - розповіла нашим журналістам талановита рукотворниця.

 

Виставка працюватиме у Києві до 30 липня, з понеділка по п'ятницю, з 11.00 до 17.00.

 

 

Фото Наталії Луценко та з мережі Фейсбук.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: