Штрафи і покарання. Держпродспоживслужба перевірить АЗС через завищені ціни на пальне

ВАЖЛИВО
23.05.22 - 9:21

Держпродспоживслужба розпочала перевірки на АЗС через надмірно завищені ціни на пальне, - йдеться у повідомленні Кабінету Міністрів.

"Нещодавно для вирішення дефіциту пального в країні Кабінетом Міністрів України було скасовано державне регулювання цін на бензин та дизельне паливо. При цьому суб'єкти господарювання, як і раніше, зобов'язані завчасно декларувати ціни у разі їх підвищення. За останні дні з усіх областей почали надходити повідомлення про надмірно завищені ціни, відсутність розрахункових документів, відмову у вільному виборі засобів розрахунку тощо", - йдеться у повідомленні.

 

За дорученням прем'єр-міністра, Держспоживслужбою спільно з військовими адміністраціями, поліцією та податковою розпочато проведення перевірок АЗС.

 

"Нагадуємо, що завищення цін в умовах військового стану є неприпустимим, а порушення правил ведення підприємницької діяльності матиме наслідки у вигляді штрафів та інших заходів адміністративного впливу", - наголошується в повідомленні.

 

Нагадаємо, 17 травня Кабінет Міністрів України призупинив державне регулювання ціни на пальне. З операторами ринку досягнуто домовленості щодо максимальної вартості бензину та дизельного пального на АЗС.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: